Brit cirkálók

Több
7 éve 1 hónapja #37038 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
Megvallom őszintén az Edinburg egy olyan essünk túl rajta hajó.....lehet vele szép köröket menni,..... de.... nagyon térkép, helyzet és alkalom függő hajócska.
Hátrányairól már beszéltünk :P lassú újratöltés, lassú toronyforgás, lassú gyorsulás és megállás... és a két köd használat között jócskán van idő, és biza addig életben is kell maradni...:woohoo: nah..ez csak pár apróság :sick: :silly: :whistle:

ui: megint egy tökéletesen világtalan csapat, mert foglalni, minek azt....




Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #37048 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Angol cirkálók

GaiusHun írta: Megvallom őszintén az Edinburg egy olyan essünk túl rajta hajó.....lehet vele szép köröket menni,..... de.... nagyon térkép, helyzet és alkalom függő hajócska.
Hátrányairól már beszéltünk :P lassú újratöltés, lassú toronyforgás, lassú gyorsulás és megállás... és a két köd használat között jócskán van idő,


újratoltestol a terkep/helyzet stb -ig minden ugyanaz mint a Fijinél, amelyik jo hajocska ugye :)

a "jocskan van idő" az meg 144-106 mp, 38 másodpercről beszélünk, meg 9km spot távról...

megtartom, mert remélhetőleg visszamegy a ranked tier8-ba, persze a Chapi is marad a 12km radarjával :D
A következő felhasználók mondtak köszönetet: SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #37195 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
...a királynő nevében :P tegyük hozzá, hogy az ellenfél csapata nem volt toppon, hitetlen módon most napokig nyerő széria volt :sick: :lol:

A sebzés azért alacsony, mivel magam is játszom rombolókkal, így jól tudom, mit jelent egy rombolónak cap körre menni, és milyen érzés mikor a sok nagy arc cserben hagy, miközben sziget mögött lapul. Nah, a teljesség kedvéért én is ezt tettem, de úgy, hogy végig fedeztem a cap kört, így a mi rombolónk túlélési esélyeit nagyban növelve. Ennek az ellenfél két rombolója kevésbé örült...




A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz, leopardusz, SgtBala

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #37218 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
Na ja, sokszor megesküdtem már, h rombival nem megyek többet a capkörre, foglalni, másoknak spotolni... :woohoo: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #37224 Írta: SgtBala
SgtBala válaszolt a következő témában: Angol cirkálók

leopardusz írta: Na ja, sokszor megesküdtem már, h rombival nem megyek többet a capkörre, foglalni, másoknak spotolni... :woohoo: :lol:



Én is, mégis megteszem 10-ből 8-szor... Aztán újra megfogadom...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz, leopardusz, llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #37228 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
Általában azok a játékosok segítenek a rombolónak, akik maguk is játszanak rombikkal. Mert tudják, hogy a cap nem csak arról szól, hogy bemegyek a kör szélére, hanem arról is, hogy más is bemegy. S ha villan az ember, akkor bizony az dd harc, na meg ilyenkor tuti, hogy az ellen csapat nyomja a supportot.

Itt más volt, a rombink mindig felém menekült :evil: az üldöző rombik meg lestk egy nagyot, mert jött az AP eső :lol: :woohoo: :evil: a rombik után jött csatahajó meg neptun. A Neptunt esetében volt para, de akkor a rombi jött segíteni nekem, megtorpedózta, az általam sonárral világlátott Neptunt, Utána kölcsönösen meguntuk a sziget egyik és másik felén történő sonározást, és egyszerre kihajókáztunk, volt némi párbaj, de nekem betalált a torpi, utána meg kifiléztem a maradék hp-ját.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz, llw99, SgtBala

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.218 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.