Brit cirkálók

Több
7 éve 4 hete #37303 Írta: sgt_dog
sgt_dog válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
Szemtelen szúnyog a csapatban :lol: Azt hittem gyors kör lesz,de nem :)





Még mielőtt kipucoltam a kikötőt,mentem pár kört az Edinburgh-al,lehet csak én voltam béna,de a Fiji mintha jobban harapná a 9es hajókat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hete #37698 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
Sajnos a Fiji mintha minden más hajót jobban harapna. De azért az Edinburg sem rossz hajócska, mondjuk itt azért 263 találattal elég karcsú lett a sebzési eredmény.... viszont tudjuk, majd a Neptun kápótól mindenért :woohoo: , eme kis csatában sajna a csapat játékát nehezen tudtam ellensúlyozni, főleg, hogy mindenki engem kergetett, elfogyott a füst... mondjam még... :unsure: egy darabig oldalaztam, de mivel lassú és nem szereti a hirtelen manővereket egy-két salvoval kiemeltek....




A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99, SgtBala

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hete #37715 Írta: Justice
Justice válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
Fiji valami zseniális. Még a hétvégi kocajátékosos csatákban is. Volt, hogy egy salvóból 5 citadellát is bevittem vele, pedig még tök alap, csak szóráscsökkentő van fenn. Sajnos, amit pénzben hoz (és elég sokat hoz) azt elviszik a Bismarckos buktáim.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hete - 7 éve 2 hete #37797 Írta: Gabrikovics
Gabrikovics válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
Hogy miért utálom az angol cirkálókat , mert az AP lövedékkel 5 kilóméternél közelebbi hajókat nem lehet sebezni . Ha a lőtáv határa közelében lövöm akkor sebez szépen de közelre csak lepatanó ! Ja 25 találatból 1153 damage ?! WTF ?
Bezzeg a König 5 Km-röl oldalsortűz mindegyík talál és abbol legalább kettő citadella !
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hete Gabrikovics által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hete #37905 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
Bakker, kezdem megkedvelni ezt a hajót, igaz lassan beérik a Neptun is :lol:

Ez a csata azért volt kerek, mert mindig ki kellett hajókáznom a ködből, szóval itten kérem tényleg cirkálóként harcoltam, és hát... rendesen kaptam pofonokat is, de azért adtam is :woohoo: összejött némi Kraken, Csatahajó és Szárnysegéd kitüntetés is egyben :evil: három az egyben :love: jah.. meg a küldi, hogy lőj ki egy rombolót és szerezz 1750 alap xp-t. Mindenre gondoltam, de arra nem, hogy az Edinburg lesz a kivitelező :P




A következő felhasználók mondtak köszönetet: James Onedin, SgtBala, SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hete - 7 éve 1 hete #38034 Írta: SgtBala
SgtBala válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
Mai kedvencem :) Első percben a Tirpitz egyetlen lövedéke eltalálta az orrom tolatás közben, Game Over :D


Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 1 hete SgtBala által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.263 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.