Japán cirkálók

Több
7 éve 9 hónapja #24009 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
sztem 2 elég szokott lenni a fogyóeszközökből cirkálóra, a superintendentet nem rakom fel CAra.
amugy a szonárt sem használom, nem is tudom, miért. az extra légvédelem amit nyomatok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 9 hónapja - 7 éve 9 hónapja #24012 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

PzPuma írta:

BigaC írta: incoming fire nem esetleg, hanem kötelező cirkálóra :)

Khmmm... Nekem egyetlen hajómon sincs rajta B) ennek ellenére ritkán kapok be nagy pofont.
Egyszerűen csak figyelni kell a játékot és a minimapot. :)


Akkor nagyon über játékos vagy, mivel egy computer van az agyad helyén (térkép figyelés, csata áttekintése, lövedékek nyomkövetése, a csatába lévő hajók pozíciójának elemzése) :silly: , a pofon mindig onnan jön, ahonnan nem várod, azaz egy szemfüles játékos, aki látja, másra lövöldözöl, oldalba kap. Ilyenkor jön jól az IF
Utolsó szerkesztés: 7 éve 9 hónapja GaiusHun által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: BigaC

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 9 hónapja - 7 éve 9 hónapja #24014 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Nem vagyok über játékos de ahogy írtam nem használom. :)
Nekem nem kell, ha kellene felraknám. ;)
Figyelem a játékot, figyelem a minamapot azaz honnan várható lövés rám, ennyi.
Távcső, lövés, kilépés külső nézetbe majd vissza, így megúszom a pofonokat, de ez nem azt jelenti hogy néha nem kapok egy nagyot ;) ált ekkor én tolom el a dolgot és szidom magam. :)
Jó pár hónapja épp erről volt egy több hsz-ból álló megbeszélésünk vonKurz al is és a végén megegyeztünk abban hogy van akinek kell, van akinek nem. :D
Utolsó szerkesztés: 7 éve 9 hónapja PzPuma által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun, DragonZ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 9 hónapja - 7 éve 9 hónapja #24018 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Én nem használom, de szoktam is kapni az áldást onnan, ahonnan nem számítok rá, vagy olyan szögben van a hajóm, hogy úgy hiszem ,hogy nem lőhetnek citadellát, de frontból jövő lövedék is okozott már citadellát nekem :silly:


Topichoz: nekem Myoukou és Mogami elégé citadellás volt, Ibukira nincs pénzem most, Fubukit akarok venni, amint meglesz arra az XP most.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 9 hónapja Grievous által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 9 hónapja #24111 Írta: Vadasz82
Vadasz82 válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Sziasztok már nem sok xp kell a Mogami kifejlesztéséhez és az lenne a kérdésem hogy az a hajó is annyira érzékeny a kormánylapát sérülésre mint a Myokouo?Mert ha igen akkor felrakom a last stand skillt a japán cirkáló kapitányomra.ÉS még egy kérdés ami nem ide illik elnézést érte de más is tapasztalt mostanában komolyabb laggot a játékban mert nekem korábban a jelenleginél magasabb beállitásoknál is stabilan futott 60-70 fps-el a játék ami általában most is megvan de néha elég komolyan ledroppol.Válaszokat előre is köszönöm.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 9 hónapja - 7 éve 9 hónapja #24112 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Egy jó Mogami kör. Az a 15 ágyú erősen tud dolgozni, ha hagyják ;)
sztem nem nagyon sérülékeny, de megvan az a gond, h közelebb kell menjen a rövid lőtáv miatt, na meg az ágyuk elhelyezése miatt eléggé keresztbe kell forduljon...
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 9 hónapja leopardusz által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Vadasz82

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.295 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.