Japán cirkálók

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 8 hónapja #25280 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Az Ibuki egy nagyobb Mogami.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Hellgor70
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 8 hónapja #25298 Írta: Hellgor70
Hellgor70 válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Hát én ezt nem tudom hogy fogom magamévá tenni..... :S
Myoko.
Basszus végre szembetaláltam magam egy tesoval. Myoko vs Myoko. Klasszikus "T" alakzat én a t szára, kis felület és kis mozgással 3X2 ágyú. Ő oldalazva. Na mondom tökéletes...
A francokat, szarrá lőtt, szemből! sőt süllyesztett!!! mialatt Én BALGA 3!!!!!!!! találatot vittem be...... :S
és ez volt a mai nap csúcsa!!!!
"Szégyen" de leszedtem újra a WOT-ot. Ott legalább már a mai termésem 50% pedig kb egy éve nem játszotta.


ui.: persze próbálkozom, mert a hajók a szerelmeim :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 8 hónapja #25299 Írta: Rybka
Rybka válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
A Myoko 203 mm ese eggy nagyon jó ágyú a játékban főleg ap val 6-7 es csatahajókat is beüti. Annak nem gond egy ugyan olyan Myokot szétlőni még ha szemből is van ugyan úgy be fogja ütni a páncélját mer az nincs a Myokonak.

Várd csak meg a Mogamit annál nagyobb szenvedés nincs földön ugyan azok az ágyuk csak 1 tierrel feljebb, és nálam csak tier 10 es csata mire lőtávolba érek 15.6 annak is. 2-3 csatahajó szét szed mert ingyen sebzés bárhol talál el egy 9-10 es csatahajó citadella.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 8 hónapja #25301 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Mogaminál van opció a 155-ös használatára, kicsit gyorsabban tölt az ágyú, de gondolom az átütése emiatt lecsökken. Addig használtam, míg nem alakították át a skilleket.
Mogaminak annyi jó pontot adnék ,hogy gyorsabban fordulnak azok a 203-as tornyok, mint elődjén.
Sajna én a torpedó elhelyezést nem tartom jónak, hogy Atagot leszámítva csak hátra fele lehet csak, de 10km-es range-ért ennyit talán elnézek :whistle: (ritkán használtam, mert forgatni kellett volna a hajótestet hozzá, ami instat citadella, de anélkül is, szóval... :silly:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Hellgor70

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Hellgor70
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 8 hónapja #25302 Írta: Hellgor70
Hellgor70 válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

Hellgor70 írta: Hát én ezt nem tudom hogy fogom magamévá tenni..... :S
Myoko.
Basszus végre szembetaláltam magam egy tesoval. Myoko vs Myoko. Klasszikus "T" alakzat én a t szára, kis felület és kis mozgással 3X2 ágyú. Ő oldalazva. Na mondom tökéletes...
A francokat, szarrá lőtt, szemből! sőt süllyesztett!!! mialatt Én BALGA 3!!!!!!!! találatot vittem be...... :S
és ez volt a mai nap csúcsa!!!!
"Szégyen" de leszedtem újra a WOT-ot. Ott legalább már a mai termésem 50% pedig kb egy éve nem játszotta.


ui.: persze próbálkozom, mert a hajók a szerelmeim :D


YESSSSSS
Nem tudok tovább játszani kinullázott a Myoko....... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :woohoo:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 8 hónapja - 7 éve 8 hónapja #25306 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Elöre csak két torony tüzel majd nézd meg.Igy aztán négy ágyuval mentél szembe tizzel.Egyébként nincs 4-5 hajod amivel "farmolni" szoktál.Ezért jo a Kamikaze a legpocsékabb vesztes csata is pluszban van .
Utolsó szerkesztés: 7 éve 8 hónapja vcsaba1968 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.236 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.