Amerikai cirkálók

Több
7 éve 7 hónapja #25645 Írta: szabi62
szabi62 válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

Hundave85 írta: Már nincs radar....


Van radar csak ki kell hozzá fejleszteni a B testet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 7 hónapja #25757 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Annyira nem is rossz ez az Indianapolis, mint gondoltam.
Egész jól osztja a citadellákat és jó az orrpáncélja.
Iowa kapitány képzés miatt most gyakori vendég vagyok a hajón :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Krisztian
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 7 hónapja #26387 Írta: Krisztian
Krisztian válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Pár napja elővettem újra a New Orleanst, szerintem egész jó hajó lett. Átelemeztem kicsit, és nem tudom, de ennek ennyire jó volt a camoja, vagy buffolták? A Pensa az 15.1 spot ranges, az vicc, ez viszont 12 valamennyi alapon, ráraktam 10% camot, így 10.8 festéssel. Másik változtatás a modulokban nálam a +20% aa range, a kapitányon szintén van +20. Még ráhúzok +1 pontot és lesz 15 pontos kapitány, beáldozom a másik 4-es skillt, a manual aa kijelölést, számításaim szerint akkor a camo olyan 9.5-9.6 lesz, ami korrekt. Ez a 30mp-es radar egy álom, jól használva az 1 füstölős rombi 2x csatánként. Lehet mellé pakolni AA fire-t, ilyen kapitánnyal azért ez rendet tart, akárki is repked be.Többször is voltam vele csapat első a napokban, ami totális döbbenet, én egy nagyon szar hajóra emlékeztem (ez volt az első 8-as hajóm).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Krisztian
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 7 hónapja #26406 Írta: Krisztian
Krisztian válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Inkább visszacseréltem ezt a +20% aa modult a pontosságnövelőre, elég ökörhugyozás, amit nélküle művel. Viszont ezzel a bárhonnan citadellát kap bmelyik cirkáló dolgot azért jó lenne, ha visszatennék úgy, ahogy a játék elején volt, hogy szemből-hátulról azért nem lehetett cirkálónak sem nagyon adni. Abszolút minősíti a játékot, hogy oldalanként van 2 cirkáló. Vicces látni, hogy amint felspottolódok, a rangemen belül mindenki engem lő ap-val, még a rombolókat is leszarják. Most reggel egy t6-os szigetnek ütközött skilles BB szedett ki 3/4-ed hp-ról, teljesen hátulról. Mert ugye az, hogy fordulsz a lövése után, az kevéssé zavarja a rendszert, nem is ott vagyok, ahova lőtt. Nagyon el van cseszve ez jelenleg.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 7 hónapja - 7 éve 7 hónapja #26421 Írta: Imre777
Imre777 válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

Krisztian írta: Inkább visszacseréltem ezt a +20% aa modult a pontosságnövelőre, elég ökörhugyozás, amit nélküle művel. Viszont ezzel a bárhonnan citadellát kap bmelyik cirkáló dolgot azért jó lenne, ha visszatennék úgy, ahogy a játék elején volt, hogy szemből-hátulról azért nem lehetett cirkálónak sem nagyon adni. Abszolút minősíti a játékot, hogy oldalanként van 2 cirkáló. Vicces látni, hogy amint felspottolódok, a rangemen belül mindenki engem lő ap-val, még a rombolókat is leszarják. Most reggel egy t6-os szigetnek ütközött skilles BB szedett ki 3/4-ed hp-ról, teljesen hátulról. Mert ugye az, hogy fordulsz a lövése után, az kevéssé zavarja a rendszert, nem is ott vagyok, ahova lőtt. Nagyon el van cseszve ez jelenleg.

Engem is kezd nagyon zavarni, hogy lövés után, forgás, mozgás közben, szögben haladva, akár 17km-röl is állandóan citadellákat kapok, mostanában minden cirkálóval. Főleg mintha a Német csatahajóknak kedvezne a WG., az már csak hab a tortán hogy ezt a T6-os BB-k is rendszeresen produkálják a T8-as cirkálóval.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 7 hónapja Imre777 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 7 hónapja #26821 Írta: Imre777
Imre777 válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Nem tudom hogy sírjak vagy nevessek. Nevetek mert T10-nek vicc ez a hajó, olyan szar, sírok mert egy pénztemető.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.275 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.