Amerikai cirkálók

Több
7 éve 5 hónapja #29060 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

BigaC írta: az ágyú upgrade után kicsit jobb lesz a ROF, de ezek ugyanazok a Pensacola, NO ágyúk még mindig.
lehet vele gyakorolni a Des Moines-ra, nekem az a cél :)


ez amúgy nem igaz, a Baltimore ágyúi/lövedékei az upgrade után jobb átütőképességűek lesznek.
+némi dmg, és 2mp-el jobb újratöltés.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #29062 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

BigaC írta: valahogy meg kell kedvelnünk egymást a Baltimore-al :)

Sok szerencsét hozzá ;) voltak néha jó körök vele de nagyon nem szerettem....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #29064 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

BigaC írta:

BigaC írta: az ágyú upgrade után kicsit jobb lesz a ROF, de ezek ugyanazok a Pensacola, NO ágyúk még mindig.
lehet vele gyakorolni a Des Moines-ra, nekem az a cél :)


ez amúgy nem igaz, a Baltimore ágyúi/lövedékei az upgrade után jobb átütőképességűek lesznek.
+némi dmg, és 2mp-el jobb újratöltés.


az igaz, meg sokkal lassabb lesz az AP sebessége, nem feltétlenul mondanám előnynek...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #29075 Írta: kepernyos
kepernyos válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

BigaC írta: játszott/játszik valaki Baltimore-al? mit érdemes rátenni upgrade-et? NO-s kapitányom van benne, a skill-ek nagyjából jók hozzá, de hátha lesz ingyenes átképzés a patch-el, és akkor majd átvariálom.
szóval az első meccsem nagyon nem ment vele :)
úgy döntöttem, hogy a Des Moines lesz az első Tier X hajóm, szóval valahogy meg kell kedvelnünk egymást a Baltimore-al :)


Én csak most vettem meg, de elmondhatom, mit tervezek.

Elsősorban a hajó túlélési képességét szeretném javítani. A kapitányom képességei: Incoming Fire Alert, Superintendent (ez azért jó, mert a cirkálók alapból csak két javítócsomagot kapnak), Survivability Expert (ez lehet, hogy behelyettesíthető a Demolition Expert-el), és Concealment Expert. A modulok közül a láthatóságot csökkentőt és a hatótávolságot növelőt emelném ki.

Ez a felállás lehetővé tenné, hogy biztonságos távolságból harcoljak a sok problémát okozó csatahajókkal, a cirkálókhoz pedig közel tudjak osonni.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 5 hónapja kepernyos által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #29080 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
ezeken én is gondolkoztam, illetve hasonlókat raktam rá.
annyi különbséggel, hogy a superintendent-ben nem vagyok biztos, én úgy veszem észre, többnyire nincs annyi javítható sérülés, amire elmenne a 3, illetve mire a 3.-at használni tudnám, már általában késő :)
a lőtávnövelőt is felraktam, de abban se vagyok biztos, mert elég magas a röppálya, lassú a kezdősebesség, inkább BB-t lehet csak ilyen messziről eltalálni. persze az AA-nál meg az van, hogy annyira nem gyakori a CV, ha van is, a felturbózott légvédelmű cirkálókat többnyire kerülik a jó CV játékosok.
kicsit jobb lesz az ágyú upgrade után, bár csodákat nem várok.
nem lesz könnyű eljutni a DM-ig, lehet addig megunom/kaszálom a játékot :)
(szerintem a Tier 9-10 irreálisan sok XP/kredit. most pl. BB-nél az Iowa C teste kerül csak 60K XP-be, ami igazából csak +AA-t ad, nevetséges)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #29097 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Bakker kezdem megkedvelni ezt a papír hajót :P , szokás szerint a +2 tier, na mert csak... mert wg, hogy szép napom legyen :whistle: csak azért nem lettem az első, mert marhára kellett fordulóznom, szóval sokszor nem mentek be a lövések :(




Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.261 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.