Amerikai cirkálók

Több
7 éve 4 hónapja #29884 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

PzPuma írta:

BigaC írta: valahogy meg kell kedvelnünk egymást a Baltimore-al :)

Sok szerencsét hozzá ;) voltak néha jó körök vele de nagyon nem szerettem....


jaja, lehet vele jót is menni, nagyon jól fordul, ez hasznos mert torpedó ugyan nincs rajta, de ágyú sem. elég lassu hozzá hogy ne tudjak meglépni az üldözők elől, ha nem talállok telibe egy szigetet, akkor nagyon sokáig tudok vele menekulni, húzni magam után a fél csapatot...

viszont éppen most öltem meg vele egy Yamatot full hp-ról!

azt a módszert használtam, hogy először oldalról belevágtam 5k-t legalább AP-val, utánna váltottam HE-re, fel ugyan nem gyújtottam, de további 4000 hp leugrott, aztán elütöttem, ezzel is sebeztem 42k hp-t innentől meg a mögöttem ballagó Iowa+Montana már csak lelopta a fraget jóformán...
szóval lehet vele sebezni is, nem kell lemondani róla teljesen B)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 4 hónapja #29890 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

vonKurz írta:

PzPuma írta:

BigaC írta: valahogy meg kell kedvelnünk egymást a Baltimore-al :)

Sok szerencsét hozzá ;) voltak néha jó körök vele de nagyon nem szerettem....


jaja, lehet vele jót is menni, nagyon jól fordul, ez hasznos mert torpedó ugyan nincs rajta, de ágyú sem. elég lassu hozzá hogy ne tudjak meglépni az üldözők elől, ha nem talállok telibe egy szigetet, akkor nagyon sokáig tudok vele menekulni, húzni magam után a fél csapatot...

viszont éppen most öltem meg vele egy Yamatot full hp-ról!

azt a módszert használtam, hogy először oldalról belevágtam 5k-t legalább AP-val, utánna váltottam HE-re, fel ugyan nem gyújtottam, de további 4000 hp leugrott, aztán elütöttem, ezzel is sebeztem 42k hp-t innentől meg a mögöttem ballagó Iowa+Montana már csak lelopta a fraget jóformán...
szóval lehet vele sebezni is, nem kell lemondani róla teljesen B)

:lol: :evil: meglepö modon 60%-os gyözelmi rátám volt vele

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #31723 Írta: Norbee82
Norbee82 válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
New Orleans búcsúkörei... Egész jók az ágyúi 12 km belül cirkáló ellen..







Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 4 hónapja Norbee82 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: BigaC

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #31726 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
igen, jók az ágyúk, de az A testtel a Baltimore-on is ugyanezek vannak. aztán nem kevés XP-ért lehet jobb ágyúkra cserélni B testtel (+AP, +DPM), de én még nem tartok.
a Baltimore-al volt egy fura meccsem. nagyrészt elintéztem vele egy Iowát viszonylag messziről míg az főleg másra koncentrált, aztán egy Tirpitz és Bismarck párbajhoz mentem közel, az ellenséges Bismarck ágyúi nem rám néztek, így 4-5km-ről toltam bele a HE-t, de meglepetésemre alig sérült ilyen közelről. (gyújtani akartam, közben a Tirpitz AP-zte)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Norbee82

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33642 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Talán ennyit még sose mentem vele, ráraktam az Adrenalin Rush-ot és a Inertial Fuse for HE skill-eket.
Amúgy pár ponton csúszott el a meccs, ha nem halok meg az utolsó percben, talán még fel tudtam volna gyújtani egy Iowát, de nem jött össze.

Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #34885 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
méltatlanul van hanyagolva a topic, csak úgy, mint a kiváló amerikai kis cirkálók. najó, elég xarok ágyú nélkül, de nemtom kinek mennyire tűnt fel, hogy mától eléggé felhúzták őket, érdemi DPM-t kaptak a 8-9-k...

a DesMoines is 5,5 alatt töltene, ámde tegyük csak fel a kérdést, ki talált el már 3 összeláncolt Yamatonál kisebb célpontot 16km-ről valaha vele ? ha 12km-re is kihívás vele lőni, ha a cirkálónk álcája 10,6km.
ha 13km felett sokkal egyszerűbb elbújni és közelebb menni, mint meghúzni a ravaszt, akkor francnér kéne nekem 18km-s lőtáv ? töltsön inkább az ágyú 4,8 sec alatt :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.270 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.