Amerikai cirkálók

Több
6 éve 4 hónapja #48392 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Én is radart raktam rá,plusz 9.1km láthatóság a rombolók utálnak is szerintem :P ha nem is tudom őket kilőni más lehetőséget kap erre ;) plusz foglaláskor kilehet kergetni őket a bázispontról :cheer:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #48465 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Jó hajó a NO :P Bázis foglalás után lekellet lépni onnan mert 3 BB és 1 CA jött ránk ,kicsit piszkáltam őket HE-vel erre végig kergettek a fél pályán :pinch: Ami azért vicces mert a csapat közben ledarálta többi ellent és befoglalták a bázisokat :P


Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 4 hónapja Jaszon által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #48471 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Nekem annyi bajom volt vele eddig, hogy stock, kifree-ztem a lőtáv növelőt, mert japán mellett ennek van a legkisebb lőtávlsága ugye, eddig a meccsig a kapitány se volt átképezve, ami okozott némi gondot. A meccs után fogtam és elköltöttem némi kapitániy xp-t, kiváncsi leszek így milyen lesz, mert eddig 9.7km-es volt a spottávom.



volt egy ciklon a végén, emiatt nem tudtam lőni a 2 német bb-t -.-"






oh, ez valahogy azért kész lett, nem is számoltam vele :O



AP-t BB-re érdemes használni, ha merőlegesen áll nekem, vagy németnél akkor is HE?
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon, nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #48489 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Magam részéről tudok nyilatkozni:felváltva szoktam,amíg ég AP-val(egy jobb találat lehet 6-7 damage)aztán ha oltott újra HE-vel osztom ;) Én 12-13 km-ről puffogtattok így van esélyem eltűnni ha meleg lesz a helyzet(nyeremény Camoval 9,1 a láthatóságom)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #48763 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Hát, tegnap NO szeánszot tartottam. Sajnos, az mm eléggé kibabrált velem. Folyamatosan tier 10-be hajigált, ahol abszolut nem életképes. A legszebb, amikor egy Frici egy sortűzzel küldött full hp-ról a tenger mélyére. Valahogy szereti a citeket bekapni. Az első NO-s hsz-emben méltattam, hogy jobb, mint a Pepsi. Most, átgondolva, azt hiszem, jobban megállta a helyét a Pepsi, mint az NO.

Jó lesz, ha életbe lép az us ca ág változása. Egy tierrel lejjebb biztosan jobb lesz, mint itt. Fogalmam sincs, hogy lesz-e kedvem tovább játszadozni vele, vagy pedig megvárom a Baltimore-t. :whistle:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #48791 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Sajna tény hogy sűrűn dobál tierX de ott helyezkedni kell vele,aránylag rövid lőtávja kénytelen az ember közelebb menni így első sorban az álcára gyúrtam rá ami 9,1 km így esélyes hogy eltudjon az ember tűnni időben ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.292 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.