Amerikai cirkálók

Több
6 éve 3 hónapja #48797 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Én is az álcára gyúrtam rá, nálam is 9,1 km. :) Tényleg közel kell menni vele az ellenhez, ami azért t10-ben annyira nem egyszerű. Próbálom a legjobbat kihozni belőle, de eddig valamiért ne adja.
A másik ágyút érdemes feltolni rá? Ki van fejlesztve, de eddig nem vettem meg, mert visszatart a lassabb lövegtoron forgás, ami statikus játékot részesíti előnyben. Ahhoz meg még elég béna vagyok. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #48799 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

nwa5000 írta: A másik ágyút érdemes feltolni rá? Ki van fejlesztve, de eddig nem vettem meg, mert visszatart a lassabb lövegtoron forgás, ami statikus játékot részesíti előnyben. Ahhoz meg még elég béna vagyok. :)

Mindenképp érdemes, mivel a töltésidőn javít 3 másodpercet. A toronyforgásnál nem számít az a pár másodperc.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #48801 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Tény hogy nem igazán lehet észrevenni a lassabb torony forgást ;) Viszont fájdalmasakat tudd odacsapni 10 mp-ként :P Ha lehet inkább a lőtáv határról lövöm az ellent könnyebb eltűnni és tudni kell időben lelépni(na ez ami sokszor nem jön össze :whistle: na még 1 lövés na még 1 és hopsz már a halakkal beszélgettek :lol: )
A következő felhasználók mondtak köszönetet: nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #48802 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Igen, az sokszor életet menthet.:)

Off

Igaz, hogy nem ca, de hátha nem rúgnak alfelemen a kérdésért. Totál elfelejtettem felszerelni a NC-t, aztán tegnap konstattáltam, hogy full szűzen mentem csatába vele. Mit érdemes feltenni rá? Főleg az utolsó 3 helyre? Az első pár hely szerintem evidens, hogy Main Bat.mod1, majd Damage party mod 1, aztán AA mod, de mi legyen a többi? Steerintg wheel vagy rudder shift? Concleament mod 1 vagy maximum acquisition range?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #48804 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Nekem is maxos az álca, de nekem ez a lőtáv valahogy.... Nem áll kézre eddig az NO, másabbnak érzem, mint a Pepsit, de lehet hogy csak a 3 lövegtorony és külseje miatt. Játszók vele egy darabig, elsődlegesen én csak a Pepsit akartam kifejleszteni az ágvariálás miatt, de megyek addig ameddig tudok az ágon, egy kis pénz asszem be fog folyni majd

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #48805 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

nwa5000 írta: Totál elfelejtettem felszerelni a NC-t, aztán tegnap konstattáltam, hogy full szűzen mentem csatába vele. Mit érdemes feltenni rá? Főleg az utolsó 3 helyre? Az első pár hely szerintem evidens, hogy Main Bat.mod1, majd Damage party mod 1, aztán AA mod, de mi legyen a többi? Steerintg wheel vagy rudder shift? Concleament mod 1 vagy maximum acquisition range?

Nekem ezek vannak:

3. helyre nincs szóráscsökkentő, szóval marad az AA.
4. helyre lehetne a gyorsabb tűzoltás is, de én inkább ezt választanám.
5. hely egyértelmű. NC-nek ki kell használni, hogy ennyire alacsony az észlelhetősége.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja Storm által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.335 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.