Prémium cirkálók

Több
7 éve 4 hónapja #30222 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Újra ...... Belfast, mert jó kis gép .... a Nagato tudtán kívül két hibát követett el... egyrészt füstben voltam, ő viszont a szonár látótávolságán belül, ami azért nem másodpercekig működik. Másrészt azt gondolta, hogy gyújtom csak, persze gyújtottam, majd AP-ra váltottam :woohoo: szerencsétlen ott hajókázott mellettem, én pedig a ködből ízekre szedtem, miközben egy ellenséges cirkáló lőtte a ködöt, hátha elkap, de védett egy sziget. Utána viszont én kaptam el a cirkálót, amúgy már az agyamra ment a játékos, mert mindig a társai mögül támadt rám, és ha ránéztem, lőttem, már vette is felfelé a nyúlcipőt. Szóval kitörtem a füstből és egyenesen nekitámadtam. Klasszikus T alakzat, én támadtam a T hosszú szárán, csak az orrlövegekkel harcolva, ő pedig keresztben haladt velem szemben. minden ágyúját használhatta, de ugyi az orosz cirkálók igen érzékenyek a citadellára, és lőn... volt-nincs helyzeti előny :love:
Utólagosan elnézést, de az utolsó kép lemaradt, de az első képen látható a bevétel.



A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #30528 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Mennyit adott volna a győzelemért???A top bb-nk ha tudott volna ki ment volna a térkép sarkából....A másik meg bele is szakadhat....
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #30622 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Ezt egy csapat társam csinálta Kutuzovval,gondoltam feltöltöm.....
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun, vonKurz, Szete58, llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #30904 Írta: Phaser
Phaser válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
The Hunt For Graf Spee

worldofwarships.eu/en/news/common/graf-spee-marathon/




Ha jól olvasom, akkor az event ideje alatt a shopban is meg lehet vásárolni a hajót.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 4 hónapja Phaser által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun, Szete58, Norbee82, DragonZ, SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #30913 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

Phaser írta: The Hunt For Graf Spee

Ha jól olvasom, akkor az event ideje alatt a shopban is meg lehet vásárolni a hajót.


meg lehet, de igazából csak játszani kell, a legcombosabb héten az utolsón premmel szorzoval kutyafulevel egyutt osszesen kell 66000 xp-t tolni, minimum otos hajoval... nem érzem kritikusnak a dolgot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #30914 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
És mi az az after, before modifiers ... szerintem az egyik alap xp - t takar prém/zászló/festés nélkül :blink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.241 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.