Prémium cirkálók

Több
7 éve 1 hónapja #37041 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Az Indianapolis ismét elő került pár körre. Az elején nagyon rosszul álltunk, szóval igyekeztem bedobni magam 8arányosan fgyott a hp-m is), a végén viszont elcsesztem, mikor túl közel mentem a rombihoz (hamar használtam a radart), de ezzel el is dőlt a csata :evil: a 12 hajóból 8-al volt tűzpárbajom :lol:





A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hete #37428 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Üdv!
4100 ingame összeszedett doubloonért melyiket ajánlanátok alap árán (ha fun alaphajókból kettő telne akkor melyik kombót)?
Ezeken felül melyik az amire érdemes lenne várni, hátha aláakciózzák az értékének?

Alacsonyabb tierekben van pár, legmagasabb határesetben a takao, csak emiatt az atago kiesik, murmansk meg korábbról pottyant.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hete #37483 Írta: jkova62
jkova62 válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Szia!

Tudom ajánlani a Molotovot. Hálás kis hajó. AP-je a tierben jó és jól is gyújt. Feljebb (Atago kiesik) talán a Kutuzov, de az már T8. A dublonos értéküket most nem tudom. Nekem mind a kettő megérte. Rombikban nem vagyok járatos, a csatahajóknál ajánlani bármit lehet. Szóba jöhet még a T7 angol prém?

Szóval ajánlom a Molotovot T6-ra (ha nincs meg). Én vele tartom a 7 killt. Gáz esetén csak orrból lőni, az is elegendő. Hibázni csak egyszer tudsz vele (rossz fordulás, stb.) Ez mondjuk minden cirkára igaz. Szerintem több cicit ad, mint bármelyik más hajó.

Üdv,
A következő felhasználók mondtak köszönetet: ledgeri

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hete - 7 éve 2 hete #37699 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Hát nálam úgy érzem az Atago lesz a kredit termelő és átképzési öszvér (a Kutuzov mellet), szépen dolgozott cv kapitánnyal is, de ugyan így jól használható az Izumo kapitányának kifehérítésére. Azért pöttyet jobban muzsikál a hajó mint a cv kapitánnyal :P :silly:

(ui: azért voltam rózsaszín, mert megpróbáltam megmenteni egy kis társamat, ami sikerült is, kiszedtem előle a rombit a füstből, de marha egyenesen belevágtatott a torpedóimba, fékezés nélkül, mert ő Yamato és megteheti, el is merült a picsába....) ui2: :lol: de akkor ra Kiev-el hajóztam.






A második kör az az igazi bazdmeg kör volt. Az összes 8-as csatahajó átment lemmingbe, és bement a szigetek közé, mondván, majd ők lenyomják az üres óceánt. Az ellenfél meg tolta a capünket. Szóval a kicsikkel visszamentem, és próbáltam visszalőni a cap-et, miközben keserves harcokban próbáltam időt nyerni a wows majmoknak. Akik idővel rájöttek, hogy bazd, vissza kellene menni (már kilőtt csapatársak és az ellen kőkemény röhögése kellett a megvilágosodáshoz. Persze mikor visszajöttek már nagy mellénnyel kilőtték a lesebzett hajókat, majd leugattak, hogy ők hozták le a meccset. Az nem számított, hogy mindenki rajtuk röhögött :angry: A kisebb tierrű hajók játékosai előtt le a kalappal, lelkesen támadtak, sőt eredményesen, csak közben elvéreztek, ahogy én is, de cap visszalövésénél nem kell arcból 4-5 hajóra rámászni :lol: én két sziget között fordulóztam.




Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hete GaiusHun által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99, BigaC, SgtBala, Shogun

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 22 órája #38109 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Nem sűrűn viszem ki, de ez egy élvezetes kis játék volt a Spee-vel.


Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun, Szete58, llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 órája #38146 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Prémium 6-os Franciska De Grasse . Statisztika és képek a linken.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun, Mydgard, BigaC

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.289 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.