Prémium cirkálók

Több
6 éve 9 hónapja #41182 Írta: mandarc
mandarc válaszolt a következő témában: Prémium cirkálók
Köszönöm a választ!

A Kutozovot "láttam", hogy dicsérik, de a Prinzről nem igazán találtam semmit.
A Prinz Eugénben azért gondolkodok, mert lassan megvan a Yorck, és jól jönne a credit. Az orosz vonalon lassan meg megvan a Budyonny. Szóval nincs nagy tier különbség a kettő között, viszont állandó credit hiánnyal küzdök (lehet, hogy nem egyszerre kellene két nemzet cirkálóit fejleszteni).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41183 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Kredit hiányra ne prémium hajót vegyél hanem prémium (napot/hetet) hónapot, sokkal jobban jársz. ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99, mandarc, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41184 Írta: mandarc
mandarc válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Köszönöm! Erre nem is gondoltam! :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • obsidianriver
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 9 hónapja #41228 Írta: obsidianriver
obsidianriver válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Sziasztok!

Az Atlanta ma akciós, így gondolkodom a megvételén.Rombolók ijesztgetésén kívül használható más feladatokra?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41229 Írta: sgt_dog
sgt_dog válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Nekem megvolt mielőtt kipucoltam a kikötőt,az egyik(hanem a legtöbb) tudást igénylő prémhajó...szerintem...sérülékeny,rövid lőtáv,nagyobb gyertyát lő,mint a Cleveland,nagyon meg kell gondolni hova megy vele az ember:)Ha ráérzel igazi fun hajó,ha nem,elsőként parkolsz a csapatból:)Ha szereted a Cleveland-et ez is bejön.Jól gyújt ,közelharcban lehet vele meglepetést okozni,de nagyon gyorsan elfogy ő is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41230 Írta: HardcorePunk
HardcorePunk válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

obsidianriver írta: Sziasztok!

Az Atlanta ma akciós, így gondolkodom a megvételén.Rombolók ijesztgetésén kívül használható más feladatokra?


Nekem is megvolt. Én eladtam drágábban mint ahogy vettem, de most megvettem megint. Sajna nekem sem ment vele a játék. Néha elkaptam egy-egy jó meccset, de tényleg nehéz vele jól menni.
Rombolók ellen tökéletes, illetve bamba BB-ket szétgyújtogatni, de nagyon kell hozzá kapitány skill!

Szerintem training roomban megtanulom jól kezelni, aztán irány random.
És tényleg, rettentő fun kis hajó. Úgy lő mint a minotaur, csak HE-t is visz, brutális a légvédelem, érdemes rápakolni. Lőtáv és aálca skill nélkül el sem indulok vele!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.283 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.