Prémium cirkálók

Több
6 éve 11 hónapja #38681 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Nos ezen képek már a wg átok alatt születtek, folyamatosan szar csapat, természetesen az én lővéseim alig sebeztek, de cserébe nyeltem a citákat. Ezen csatában a szokásos lemming vonat volt, előre a hullámsírba elven... :blink: :( ennyit tudtam kihozni belőle... itt is az volt a cél, hogy meglegyen a küldi): top 3, győzz, éld túl. Két napig nem sikerült.. köszönöm neked wg... .I. :sick: :angry:

A Molotov egy nagyon pöpec kis prémium cirkáló, egy jó skillezett kapitánnyal sokkra képes! Ha.... a wg rng is úgy akarja, mert hiába célzol jól, ha mondjuk 6 találat/robbanó lőszerrel semmit sem sebez... de tudjuk... gerinctelen férgek= wargaming.




A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #38837 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Nos, akkor ... kezdésnek ARP hajók, azaz ARP Takao :lol: gondoltam volt a gyújtós küldetés miatt beviszem. Természetesen pont az ellenfél támadásának útjában álltam, szóval, próbáltam őket feltartani... és erre ez az kis arp hajócska tökéletesen megfelelt.... és sokszor egy jól kivitelezett utóvédharc eldöntheti a csatát, miközben a saját csapatod foglal... amúgy a sebzés harmatos... de gondoljátok el, ezzel az eredménnyel első lettem...






Volt az a küldi, gyújts 8 alkalommal, és szerezz 200 zászlót..... természetesen az rng véletlenül se adta meg azt az egy gyújtást :sick: (amúgy később a Hindenburggal röhögve megcsináltam :blink: )
Kérdés: az Atlanta kapott némi buffot? Vagy csak volt egy szerencsés pillanatom a sok bukás között... amúgy a romboló játékosának volt egy peches pillanata (amit nem értettem), mert úgy érezte, hogy el bújhat a füstbe egy Atlanta elől... utána mikor radaroztam, mintha nem értette volna, hogyan látom a füstben???? Mire megértette és menekült volna... :evil: :love: na de kérem... ez azért csak egy Atlanta :woohoo: :lol: :P






Ugyanaz a küldetés :P avagy csak szerettem volna, lett helyette dd vadászat meg az apró.. :woohoo:




A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, llw99, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39796 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Ezt a De Grasse - t megvette valaki ?
Ha igen, vélemény ?
A következő felhasználók mondtak köszönetet: jkova62

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40023 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Megvettem, jó kis hajó, szépen gyújt, gyújtós skillel még jobb :evil:

egy kis Kutuzov, a megbízható partner...az Atago mellett a másik stabilan jól kereső cirkáló





A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99, BigaC, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41179 Írta: mandarc
mandarc válaszolt a következő témában: Prémium cirkálók
Sziasztok!

"Friss" játékosnak melyik cirkálót ajánlott megvenni: Kutuzov vagy Prinz Eugen (jelenleg a német és orosz vonallal játszok)? És miért?

Válaszokat előre is köszönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41181 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Prémium cirkálók

mandarc írta: Sziasztok!

"Friss" játékosnak melyik cirkálót ajánlott megvenni: Kutuzov vagy Prinz Eugen (jelenleg a német és orosz vonallal játszok)? És miért?

Válaszokat előre is köszönöm!


Szia!

Őszintén megvallva nálam jobb és okosabb játékosok szerint addig nem szabadna venni prémium hajót amíg legalább normál ágon el nem ér a játékos egy osztály+tier társhoz. Itt jelen esetedben egy Mogami,Admiral Hipper,Chapayev,Edinburgh,New Orleans,Charles Martel-t jelentené. Én is néha hajlok erre a véleményre...
De a kérdésedre válaszolva én a Mikhail Kutuzov-ra szavaznék. Bár papír szegény (nagyon nem birja a lövéseket...bár melyik cirkáló bírja) de nagyon jó gyújtogató,szívódó,amolyan kis genyó hajó,jó adja a krediteket. Illetve a Prinz Eugen már amikor kijött sem volt dicsérve,azóta nem tudom milyen lett,de nem hiszem,hogy sokat javult. Bár ezt a véleményemet esetleg a Prinz Eugen tulajok maximum megkontrázzák...

Tehát én a Kutura szavaznék...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: mandarc

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.285 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.