Amerikai csatahajók

Több
7 éve 4 hónapja #31465 Írta: reveszlaci
reveszlaci válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
ha Iowa-d lessz akkor is lehagynak majd rombolók meg cirkálók elején mert jobb a gyorsulásuk :dry: ,,,ígaz gyors az IO de NC -nek majdnem kétszer gyorsabb a fordulása,,ha ugyan annyí lenne a lapátátfordulása -20% felszereléssel mint NC nek 13,8 sec akkor soha nem kéne más BB nekem,csakis IOWA,, :silly: de természetesen Montana is tetszik nagyon ,,miatta kezdtem el elején amerikai ágat, ( bár ugy veszem észre montana hátránya ellenfél meglátja míndíg elsönek akarják kiszedni :) ,xp nem is lenne rá gond megvételhez csakhát az a sok kredit :sick: ,,na nem baj 1-2 hónap csak összehozom ,,vagy megsegít a nagy konténer szellem és megdob 20 millával :woohoo:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #31581 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
North Carolina :lol: hát érdekes egy hajó, mindenesetre jobban megkedveltem mint az Amagi-t. Nem rossz hajó, osztja a pofonokat és bírja is azokat. Inkább a pontosság amitől falnak megyek, néha patent, néha meg olyan érzésem van, mintha egy tálból szórnám a kavicsokat a szélrózsa minden irányába.

Hiába jó hajó, sokszor ez is kevés a győzelemhez. Az első csatában példának okáért csak AP-val lőttem, s íme.:






A második sorozat 1vs 5 volt a végén, de azt is kibírtuk, már amíg leketyegett az óra, és megőriztem a pontot. :silly: pedig hű de hajókáztak utánam, szó szerint forrt a tenger körülöttem :evil:






Az utolsó sorozat esetében már robbanót is használtam, mert az AP itten valahogy nem akart sebezni :unsure:




A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #31594 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Na, első +100k-s kör NC-vel, csak a csapat nemtom mi a jó isten művel :unsure:






A végén full hp-n kb befordultam ,hogy tudjak lőni a hátsó ágyúval is, -3/4 hp, mert miért ne. Utolsó voltam, sokra nem mentem már.
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, reveszlaci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #31598 Írta: reveszlaci
reveszlaci válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
azért az szenyaság hogyha majd meg szeretném venni a Montana-t elötte Iowa C-hajótestet is meg kell venni 5millio -ért és nemhogy adna valmit a C test,,hanem levesz 16 légvédelmi löveget :sick: ugyhogy ha oda kerül a sor akkor Montana vétel után,Iowát szépen visszaálítom B testre :cheer:
,,,mondjuk Iowat 6 nappal vétel után sikerült felszerelnem mindennel amivel kell (lötávot kihagyom felesleges) belekerült pár milcsibe és napi 8-10 óra játékba mert 3000 kreditröl kezdtem,de nem bánom mert nagyon jó,mert pár csata után ugylátom megálja helyét minden IX el szemben simán ha jól manöverezek és nem az oldalamat mutogatom,,Montira 20 milcsit összekaparni már húzosabb lessz :sick:
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 4 hónapja reveszlaci által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #31601 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók

reveszlaci írta: azért az szenyaság hogyha majd meg szeretném venni a Montana-t elötte Iowa C-hajótestet is meg kell venni 5millio -ért


Elég csak kifejleszteni, megvenni/felrakni nem kell, nem? Legalábbis én Könignél nem vettem meg a B testet, csak kifeljesztettem, és mentem egyből a C testre, azt tettem fel aztán.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, reveszlaci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #31602 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
-16 löveg ? ez egy dolog de tessék már jobban szétnézni. ;)
A C test többet add légvédelemben...
C testnél pl a 20 mm-es Oerlikonok duplák míg a B-nél szimplák ill nő a DPS.
Valamint egyel több 4x Bofors és a DPS is nő.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 4 hónapja PzPuma által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: James Onedin, reveszlaci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.320 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.