Amerikai csatahajók

Több
7 éve 4 hónapja #31688 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Csak az nem rémlik, hogy tüzet oltottam-e előtte, vagy main gunt javítottam...

Most gyüjtök a B testre xp-t, meg pénzt (Bismarcknál cseréltem testet tegnap). Lőtáv fejlesztés nemtom, hogy javít-e a pontosságon, de elég az alaplőtávja, így ráérek annak a fejlesztésével.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #31715 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Ha DD-ék és cirkálók hagynak le nem zavar de magányos csatahajóként szinte felhívás keringöre :pinch: a vérpistik meg előszeretettel vadásznak az ilyenre(még akkor is ha nem ez lenne épp a dolguk) szóval ha van a közelben másik BB (mondjuk 3-4 Km-re) már kissé többe esélyem van arra hogy nem én leszek a céltábla.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #31834 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók

Grievous írta: Mennyire gyakori ez NC-vel?



Igazából csak az, hogy egyszerre, mindkettő ágyú, emiatt nem tudtam kilőni, mert mire a hátsót sikerült befordítanom, mögöttem lelopták :dry:


Nekem már nem egyszer volt ilyen, de nem olyan gyakori, mint a torpedók általi lőszerraktár robbanás, de az se fordul elő minden nap. Én ezt a hajót nagyon szeretem, minden hátrányos tulajdonsága ellenére. Ebben van az első 13 pontos kapitányom - képesség nélkül, de nagyon gondolkozom azon, hogy mit kellene rárakni, illetve lehet, hogy lecserélem a második helyen lévő felszerelést légvédelemről másodlagos fegyverzet javításra, de csak, ha kompenzálja a kapitányi képesség - és már nem kell 25000 xp az Iowa osztályúhoz.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Justice

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #31840 Írta: Justice
Justice válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Nekem tegnap javíthatatlan lőttek a 2. tornyot, nem valami gyakori, még a torony sérülése sem. Én nagyon szeretem az NC-t, nem nagyon hiszem, hogy Iowa-ra váltanék róla, max. a Bismarcot veszem meg belőle.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #31874 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Napi első NC csatának nem rossz, habár az ágyú annyira nem érzem. Ellennek volt 2 afk-ja, meg egy stock nagatoja, így nem volt nehéz dolgunk, vitadellát is csak a nagatonak löttem, nem az oldalát mutató myoukounak...









Az egyik topicban ment az overpenes dolog



Nem, nem lőttem sok ovverpent :silly:
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #31917 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Én Montanakra vadászom vele. Közelharcban az első generációs szét tudja kapni a 3. generációs egységet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.284 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.