Amerikai csatahajók

Több
7 éve 4 hónapja #31919 Írta: reveszlaci
reveszlaci válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
hát igen,,de nem mindegy kinél van az a montana,,minap volt egy érdekes harcban részem,Montana 13km re volt,én Íowa-val meg volt velem egy Yamato és egy Izumo,,tehát 3 az 1ellen,,Yamato volt 7km re Izumo meg 2km melletem ugyan anyíra Montanátol mint én,,én nemtudom Yamatos gyerek mit csinált de egyszer se találta el,én leszedtem 43k belölle Izumo meg 25k,Yamato semmit :whistle: ,,Montanás srác mindhármunkat sülyesztett,, ígaz az is hogy már untam a banánt és befordultam oldalt hogy minden lövegem tüzeljen, ö is fordult és elöbb sültek el ágyúi,mentem vízfenékre :P ,,nevére már nem emlékszem de valamilyen Angel volt ,5 sülyesztése volt partiba mind az 5 BB volt,utána még ment a harc,nyilvános chaten gratuláltam is neki meg megkérdeztem mennyí sebzésnél tart végefele- 258k dmg :woohoo:
írta is replay-t nem e lehetne :P
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Acetil_coenzim_A

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #31921 Írta: sgt_dog
sgt_dog válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Nagyon lesajnáljátok szegény Montanát ,pedig nagyon jó hajó. Az,hogy mutogatják az oldalát,nem a hajó hibája:).Ha meg nem kínálgatja a citadelláját,bármit le lehet bontani vele..a Yamatot is:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #31924 Írta: reveszlaci
reveszlaci válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
én dícsérem a montanát,,ugylátszik nem jól olvastad amit írtam,,már én is egyébként alig várom hogy meg legyen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #31926 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Mai NC kör, volt egy Missuri, aki nem tudom miért, de tolatott sziget mögött, 4 citadella :evil:
Hm, nem csináltam képet róla? Mindegy.


Csak szerintem ronda?



Azt hittem elsőre NC-class, de azt kicsit hosszabb, de főágyú detto uganez
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #31939 Írta: Justice
Justice válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Drágaszágom mai két említésre méltó csatája.
Kurfürst ciklonban került elém, nem kicsit fostam be, aztán közelharc és ment a kukába. Előtte meg egy sérült Montana is.


Tipikus bukott meccs, nyilván kétszer ennyit kéne sebeznem, hogy legyen minimális esélyem nyerni:

Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #31942 Írta: reveszlaci
reveszlaci válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
carolina nénit azért szeretem,mert repcsi ami megközelítí nem nagyon megy haza,,minden másodlagos rátéve,,ha anyahajós partiba vagyok és engem akarnak



minimum 10 repülö míndíg megvan,,és nem ök hanem rombolók szoktak általában sülyeszteni :P Iowa-híába ugyan az légvédelemben valamiért meg sem közelítí eredményeségben,pedig ugyanazok kapitányon skillek meg felszerelések,,de híába
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 4 hónapja reveszlaci által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.318 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.