Amerikai csatahajók

Több
7 éve 3 hónapja #32873 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
jobb híján jó :D
most léptem át a 100K XP-t vele, már csak 148K kell a Montanához :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32874 Írta: Kzoli
Kzoli válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Biga én spec szeretem de mar tízes hajókkal kell neki menni többségében ott meg nem annyira fényes.
Nem mondhato el róla hogy a legjobb a nagyfrigyes és a tízes hajók kemények neki sok esetben nem is lehet vele elkerülni a citadelt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32875 Írta: reveszlaci
reveszlaci válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók

Kzoli írta:

reveszlaci írta:

kosa78 írta: Már régen voltam a forumon ezért bocsi mindenkitől.
Az első kérdésem azoktól akinek megvan az Iowa. Miért érdemes kifejleszteni és felrakni rá a Iowa B hajótestet 60000 xp-ért és 5 milláért? Megnéztem semmivel nem ad többet, de lehet hogy tévedek.

1 Ez egy úszó lomha teknő aminek 24 km vagy több a lőtávja. ezt kell kihasználni ill. szemből nagyon nehéz átlőni kivéve ha én játszom vele:).

2. Sokszor látta, az elrettentő erejét egy csatában mikor képes volt egy oldalt feltartani, igaz szerintem a játékosok gyökerek voltak.:)

3. Alapból is a legjobb az AA védelme ezért én nem is nagyon tolom, inkább a másodlagos fegyvereket toltam fel, mivel a cv-k arány elenyésző manapság. Sokszor húz ki a szarból.

én is csak akkor tudtam meg ill mondták mikor megvettem 5 másodpercet lefarag a B- test lapátátfordulás,és rárakod fejlesztésnél a -20% ost , 15 sec lessz az átfordulás,és nem lomha szar a leg gyorsabb bb-k egyike,ha nemtetszik add el :P és sok másban is király


Sok másban király csodát ne várj tőle!! Nekem mindhárom megvan van összehasonlítási alapom. A Választófejedelem és a Yamato is kemény ellenfél neki. Nem fog fölényt adni neked a játékban. Egy figyelmetlen pillanat, és megy is a citadel neki akár hármasával is!

Elkeserítelek nagyon nem mondható el róla, hogy a legjobb!!!!! Egyszerűen nincs legjobb csak jó játékos van aki jól játszik egy hajóval és ebben a tierben nincs bocsánat a hibázást keményen büntetik.

na jól van ne hasonlítsd már 9-es hajót 10 esekhez,,iowa-t yamato-hoz stb,,nekem igen is nagyon ffekszik már az iowa,persze hogy nem kell oldalát mutatni,,és ugyanugy lövi citadellát többi 9 es bb-nek,,nehezen índult elején sokat szidtam de faxán begyakoroltam és tuti,ha egyszerre oda adnák a német és a japán 9 est érte akkor se adnám oda,nemsokára meglesz Monta,,na az lesz az ígazi :pinch:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32889 Írta: kosa78
kosa78 válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Köszönöm mindenkinek az infót és a jó tanácsokat. Itt a részemről az ár érték arány volt a kérdés. Tehát meg éri e kifizetni 5 millát, hogy +2 megnöveljem a fordulását a hajónak és elveszítsek kb 15 AA vagy sem. nekem az jött le, hogy nem.
Hogy miért?
1. Bár a cv-k aránya kevesebb a játékban azért elég kellemetlen tier 8-től felfele ha megjelenik egy a játékban. De viszont nagyon jó a számomra hogy mindig az utolsók közt vagyok akiket támad (AA def). Ha más hajóval vagyok mindig keresem ezt a teknőt az AA def miatt.

2. A lőtávot kell kihasználni szerintem. Nagy távolságból osztani az észt, támogatni a csapatot. Na de ez nem mindig olyan egyszerű:)

3. Mivel a német ág bejött a csata képe egy kicsit felborult (szerintem). Sokkat több a közelharc a csatahajók között így én érdemesnek tartom a másodlagos fegyverek képességeinek a javítását.

4. Az AMAGI. hát igen szerintem az egyik legjobb tier 8 csatahajó, de de a Bismarck is felveszi vele a versenyt. Annyira bejött ez a vas hogy el se adtam mert az átlag sebzésem 80 k dem/battle.

5. és végül. Ha valaki szeretné megtudni, hogy melyik tier 10 csatahajó a legjobb akkor ajánlom a youtube montana vs yamato, montana vs német tier 10(sajna nem tudom a nevét) és yamato vs german battleship. 12 vs 12 bot küzd az életéért. Nekem nagyon bejött.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #32891 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
na ezt most adta az Iowa :)

a meccs érdekessége, hogy Neutra és Tavaszi olvtársak is jelen voltak, de véletlenül.


Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja BigaC által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #32893 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Én még az Iowa osztály gyengéit tapasztalom, mert még alap a hajó, de szerintem, amint kijön a csatából, kazáncsere.

Megtörtént, és valóban sokat javult a manőverező képesség. A felszerelések közül a gyorsabb oltás/lék foltozást érdemesebb választani, vagy a nagyobb teljesítményű kormányművet? A többi már eldőlt, csak akcióra várok.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja Acetil_coenzim_A által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.294 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.