Csatahajókról általánosságban

Több
7 éve 5 hónapja #28719 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Csatahajók
Az is jó, mikor lepattansz valamiről, mert olyan szögben esnek rá a lövedékek. Mikor egy papír cirkálóról lepattansz, az öröm nézni (na, az nem rémlik, hogy cirkáló lövésekor van-e olyan eset, mikor nem ütőm át, na az jobban ütne)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #28728 Írta: matyiabagoly
matyiabagoly válaszolt a következő témában: Csatahajók
Én azt tapasztaltam, hogy AP-val akkor érdemes lőni, ha a célpont elég közel van és biztosan el tudom találni a törzsét. Ha a másik hajónak csak a fedélzetét találom el, akkor az AP sebzés nélkül átmegy rajta, viszont a HE szépen kigyújtja. Ez a jelenség ugye azzal magyarázható, hogy a hajó gyengepontjait (citadella, lőszerek, motor) a jól páncélozott törzs védi, ellenben a hajó fedélzetén fa padló van, ami jól ég.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #28750 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Csatahajók

matyiabagoly írta: Én azt tapasztaltam, hogy AP-val akkor érdemes lőni, ha a célpont elég közel van és biztosan el tudom találni a törzsét. Ha a másik hajónak csak a fedélzetét találom el, akkor az AP sebzés nélkül átmegy rajta, viszont a HE szépen kigyújtja. Ez a jelenség ugye azzal magyarázható, hogy a hajó gyengepontjait (citadella, lőszerek, motor) a jól páncélozott törzs védi, ellenben a hajó fedélzetén fa padló van, ami jól ég.


ha itten a rombolók elleni harcról beszélunk, és arról ugye, akkor a jól páncélozott torzs kevésbé páncélozott mint egy cirkáló páncéltalan része :)

Ghostsaker írta: Ismerős.... és a legmókásabb az, mikor tiszta HE találat és eldurran rajta 3-4 légvédelmi üteg :blink: és megy tovább....

Yamatóval Shimakaze-t csaptam oldalba 8 km-ről AP-vel,.


legközelebb ne keresztbe lőjed át, hanem hosszában, az hátna jobban fog fájni :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #28759 Írta: Ghostsaker
Ghostsaker válaszolt a következő témában: Csatahajók

vonKurz írta:

Ghostsaker írta: Ismerős.... és a legmókásabb az, mikor tiszta HE találat és eldurran rajta 3-4 légvédelmi üteg :blink: és megy tovább....

Yamatóval Shimakaze-t csaptam oldalba 8 km-ről AP-vel,.


legközelebb ne keresztbe lőjed át, hanem hosszában, az hátna jobban fog fájni :D


Tehetek róla, hogy a velem összedolgozó Roon ;) épp akkor csapta el a kormánylapátját :woohoo: és keresztbe fordult :woohoo: :pinch: :whistle:

De oké, legközelebb hosszába lövök rá :silly: , vagy csak ráejtem a fedélzetről a muníciót :side:
mert ugye nulla távon nem élesedik a torpedó - ezt Belfast vs. Gneisenau; Tirpitz vs. Tirpitz tapasztalat, illetve a CV által pont rámdobott torpedók is igazolják
Utolsó szerkesztés: 7 éve 5 hónapja Ghostsaker által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #31885 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Csatahajók
Üdv!
Szovjet csatahajókról már egy ideje lehet hallani híreket a fórumokról, illetve kiszivárogtatott játékfile-okból. Idén az ág mindenképp bekerül a játékba a WG értesítései szerint. A hajóág ha marad az amit a forrásom adott elég érdekes lesz. Tier 6-ig a volna elég szenvedős lesz. Nem túl jó páncélzat elég lassú sebesség, és hasonlóan a németekhez Tier6-ig 305mm-es ágyúk. Tier4-6-ig külsőre az Imperator Nikolai I-re fognak hasonlítani a hajók 4x3 db 305mm-es (6-oson 356mm) ágyúkkal. Tier7-től kapunk egy Gneisenau-t kicsit jobb páncélzattal. 8-as hajó pedig egy 305mm-es ágyúkkal szerelt gyenge páncélzatú, szinte nehéz cirkáló szerű hajónak írják, 35 csomó feletti sebességgel. Tier9 és 10-es hajó szinte megegyezik. Ez lesz a sokak által várt Sovetsky Soyuz-osztály. 406-430 mm-es ágyúk, yamato-nál jobb páncélzat, hatalmas méret.

(Eredetileg a csatahajók résznél létre akartam hozni egy szovjet csatahajók részt, de valamiért nem tudtam szóval ide tettem)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #31886 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Csatahajók
A ruszkik nagy hajos nemzetet faragnak magukbol, eleg mulatsagos. :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, reveszlaci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.272 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.