Német csatahajók

Több
5 éve 1 hónapja #58311 Írta: Shayarane
Shayarane válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Nem rossz hajó azért a GoKu :) Bár nekem még a legendary messze van (23k baseXP-nyire)




Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58383 Írta: Shayarane
Shayarane válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Már látszik a fény az alagút végén :)

Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, leopardusz, Jaszon, nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58384 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Mi ez a legendary modul? Illetve, mi kell ahhoz, hogy elkezdhessem a küldit? (A hajón kívül) :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja - 5 éve 1 hónapja #58385 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Akkor a kérdések sorrendjével fordított sorrendben a válaszok, mert így értelmesebb :)

Csak a hajó kell hozzá, vagyis a t10. Az a patch amivel worcester jött azzal jöttek a legendary modulok is, szóval jelenleg se salem, se harugumo, se stalingrad, se daring, se a t10 prém francia bb nem rendelkezik legendary modullal (a 3 pérm kérdéses, hogy kap-e), ezek 5. v 6. modulslotban vannak elhelyezve, általában van egy pozitív és egy negatív hatásúk, de ritkán nincs zaoé asszem csak buff minden statja)

GoKunak a legendary modulja az a main és secondary gunok töltésidejét csökkenti, DE a hátránya, hogy a maingunnál lőtávot veszítesz, ami így is a legkisebb a t10-es bb-k közül. Secondary biuld mellé jó a modul, de survivor build mellé kérdés (6. slotra kerül, amin általában töltésgyorsítót szokott a jó nép választani)

Modulokról a wargaming wikijén található írás, amúgy mindegyik t10-esnek akinek van ilyen modulja a questje megegyeszik, csak a part rewardokban van eltérés (50 prém fogyócikket ad minden rész, kivétel az utolsó, mert az 2 mozaic camot)

nekem montanara, yamatora, zaora és most gokura lett meg, desmoinnal 40k base xp-t kéne összekaparnom, moskvaval a 8 millás credit részt kezdtem el, republic, conqueror, shima részt szerintem hagyom, shimaé nem lenne annyira rossz (torpedó töltésidő csökkentő, de ezek forgási sebessége csökken), de nincs kedvem vele menni, nem egyszer volt 0 torphites köröm
Utolsó szerkesztés: 5 éve 1 hónapja Grievous által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk, Jaszon, nwa5000, Shayarane

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58388 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Zaoé se tökéletes mert lőtávot veszít ;) De a pontossága kárpótol érte és úgy fordul mint egy romboló :love:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk, nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58473 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Mikor végre betalálnak a lövedékek, de a csapaté látszólag nem :dry:








secondary hit kellett elsődlegesen, az meglett végül. Végén egy monti yamato közé kerültem, előttem volt egy shima, de töltődtek a torpedói, mögöttem yamato aki montira lött, szemből...
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.317 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.