Német csatahajók

Több
5 éve 2 hete #58936 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Ja, 10 pont picit macerás, secondary setuphoz, de jó kiinduló pont :D
Az nem rémlik, hogy Grobe másodlagosban mennyivel másabb, mint Bismarck, mert GoKu-nak 11.6km-es a range-e maxon, de azon asszem picivel több löveg van, mint elödjein.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hete #58938 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Igen, az lesz az. El is felejtettem, hogy a Bismarckban ül a 15 pontos kapitányom, manuális másodlagosokkal és az aft is ki van fejlesztve. Így viszont zászlókkal simán megvan az a közel 11 km-es másodlagos.
Azt hiszem, a kapitányom be kell dobjam valami prémium csodába és képeznem kell még egy kicsit.,

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hete - 5 éve 2 hete #58959 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Német csatahajók

nwa5000 írta: Igen, az lesz az. El is felejtettem, hogy a Bismarckban ül a 15 pontos kapitányom, manuális másodlagosokkal és az aft is ki van fejlesztve. Így viszont zászlókkal simán megvan az a közel 11 km-es másodlagos.
Azt hiszem, a kapitányom be kell dobjam valami prémium csodába és képeznem kell még egy kicsit.,

Tegnap egy átok Bismarck pofozgatot 10 km-ről, amikor egy low Hp cirkálót próbáltam DD-vel a kikötőbe küldeni.
Iszonyatosan bosszantott. Megakadályozni nem tudott tettemben, de nagyon zavart. Vagy 10-20 találatot kaptam tőle, amit el lehetett viselni. De amikor másodszor kigyújtott (már elnyomtam a javítót), az némileg felingerelt... :angry: Full Hp-ról negyedre leszedett. :S Többet nem is lövöldöztem azon a meccsen. :dry:
Legközelebb csak akkor nyitok tüzet, ha nincs Tirpiz/Bismarck a látótávolságomba.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 2 hete hadtjuk által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hete #58968 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Nah ez már dühből ment, ahogy szét van szopatva ez a jobb sorsra érdemes Goku.


A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7, Rallyefan81, SgtBala, nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 9 hónapja #60368 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
De kár, hogy vereség lett a vége.


Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Rallyefan81, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja #62075 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Sziasztok .
Lenne egy kérdésem . Csak nekem tűnik úgy hogy a legutóbbi patchban behozott buff , az inkább rontott a német csatahajókon ?
Gyenge játékos vagyok de a patch óta úgy érzem hogy kár lőni mert nem ér semmit se a he se az ap .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.279 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.