Német csatahajók

Több
7 éve 4 hónapja #31690 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Ennek az oldalsó "kilátóknak" van/volt értelme?


Habár elég jól néz ki így :D
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #31693 Írta: bela455
bela455 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Sziasztok es BUEK mindenkinek. Csak 1 eszevetel vagy kerdes. En a Bayernel tartok de nagyon hajtok a Gneisere, de ugy vettem eszre, hogy a Gneise nem biraja a sajat szintjen a pofonokat annyira mint a Bayern. Ez igy van?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #31700 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Ha keresztbe áll, egyik hajó se birja, még a Jamato sem ;)
A Gneise nagyon gyors, szinte mint egy cirkáló, torpedói vannak, szóval ennek megfelelően kell használni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #31703 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Két Gneisenaut süllyesztettem Bayern-el nemrég, de valószínű nem tudták jól használni.
Én kicsit fázom a 6db lövegtől... bár nemsoká meglesz, majd meglátom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #31705 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Nekem az átlagom Gnei-jel valami +70k asszem, de nemtom hogy mert az emlékezetes csatáim nagyja 50k körüli sebzéssel végződtek talán 2-3 alkalommal volt 100k fölött (t7-ig a német ágon nem igen volt 100k sebzésem)

Szerk:
hm, 68k? Mindegy, a hp-ját összelőttem, remélem XD



Biscu átlag...

Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 4 hónapja Grievous által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #31707 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Csak nemrég hajózott be a kikötőmbe, s csupán pár napja van meg rá a B test, de már az A-val sem tűnt rossznak. Óvatosabb és körültekintőbb, taktikusabb játékot igényel, mint a Bayern – azzal pl. ha megláttam egy rombolót, már indultam is feléje –, jó átvezető a magasabb tierekbe, ahol már nagyobb pofonokat osztanak ki nagyobb ágyúkkal a tapasztaltabb ellenfelek. Nem közelharcos igazán, de ha közelharcba keveredünk vele, ne feledjük a másodlagos lövegeit és a torpedóit, hideg fejjel mindkettő remek ütőkártya – azt azonban tartsuk észben, hogy a torpedó az utolsó mentsvár, védőfegyver, két kilométer fölött ne indítsuk, mert csak három van egy-egy oldalon. Legutóbb például közelharcban NC és Bismarck párossal keveredtem csetepatéba, s bár a NC csobbant, benyelve mindhárom torpedót, a Bismarck az egyiket kihátrálta, így a párharcunkat ő nyerte, igaz, csak pár másodperccel élt túl, mert a többiek leszedték... s valahol itt a lényeg: a csapatfüggőség és a tier. A saját tierjében a Gneisenau nem rosszabb, mint a Bayern, csak éppen nem Nagatókkal és Coloradókkal fog többnyire csatázni (Nagatót passz, h. mióta nem láttam, Colót is alig), hanem szinte mindig t8-asokkal, sőt... és a nagyfiúk között egy-egy kisebb hiba is nagyon tud már fájni. A fordulásrásegítő modul létszükséglet rá, B testtel és erősebb motorral is csak fékezve kezdjünk kanyarodni, s az ívből kifele gyorsítsunk, így sem lesz a fordulása a Bayern közelében sem, de legalább nem megyünk ki a pályáról.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, bela455, BigaC, reveszlaci, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.263 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.