Német csatahajók

Több
7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #31742 Írta: kg1003
kg1003 válaszolt a következő témában: Német csatahajók

Ezt így nem jelenteném ki. Az amerikai tier6 még nincs meg, de a Fusoval már mentem ugyanannyi kört és a Bayern mindenben jobb nála, nem is kicsivel. Konkrétan a pontosságban a Fuso 16%-os, a Bayern meg 27%-os, ami azért nem kis különbség! Pont a kis lőtáv miatt... Rá kell rakni második modulnak a szóráscsökkentőt, nálam bevált.

Vitatkozni akartam veled, de beláttam, hogy talán igazad van. Nálam is jobb a Bayern statisztikája, bár még közel nem mentem annyit vele, mint a Fusoval. Egyre jobban megszokom és szeretem! Én a lőszerrekesz módosítást raktam rá, és a másodlagos fegyverzet módosítást. Gondoltam a 6km lőtáv meglepi lesz a rombolóknak. De azt mondod jobb a szóráscsökkentő? Tudom, hogy elvileg jobb kellene legyen, de érdekel, hogy valóban észrevehetően jobb?
Utolsó szerkesztés: 7 éve 4 hónapja kg1003 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #31743 Írta: KaptGabeN
KaptGabeN válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Érdekes a német ág. A Gneisenau merőben más kategória mint az elődei. Tegnap szakaszoztunk és valahogy nem akarja adni a győzelmeket olyan jól mint a Bayern vagy a König. Nyilván az elődei vérbeli csatahajók. Sebzése és a pontossága nekem jobb mint a Bayerné. Viszont amit tegnap több meccsen megfigyeltem nagy hátrány. A hátsó ágyúi nagyon pontatlanok ha csak szólóban használjátok figyeljétek meg mennyire nagy szórása van már a két lövegnek is külön külön. Hátrafelé lövöldözésre már csak ez miatt is alkalmatlanabb. A másik dolog: tegnap néztem, hogy rengeteg az "over penetration" találatom ami ugye azt jelenti , hogy vagy nem sebeztem vagy 1160 vagy 1090 lesz a sebzés. Átlagosan 40 találatból 15 over p. Ami rohadtul sok. Sokszor teljes salvo megy úgy ellenfél hajótestbe ,hogy a végén kiír egy szaros 1090et amitől a falra mászok zsinórban a 4. után.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: kg1003

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #31744 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Nálam a Gneisenau main battery hit ratio 31% , ennek fényében nem nevezném pontatlannak.
Amiről írsz, az inkább a RNG.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: KaptGabeN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #31759 Írta: Justice
Justice válaszolt a következő témában: Német csatahajók

Dewri írta:

Justice írta: Mondjuk elég durva, hogy a Bayern mennyire pontatlan


Ezt így nem jelenteném ki. Az amerikai tier6 még nincs meg, de a Fusoval már mentem ugyanannyi kört és a Bayern mindenben jobb nála, nem is kicsivel. Konkrétan a pontosságban a Fuso 16%-os, a Bayern meg 27%-os, ami azért nem kis különbség! Pont a kis lőtáv miatt... Rá kell rakni második modulnak a szóráscsökkentőt, nálam bevált.


Hm, igazad van, megnéztem. A Fuso nálam 19% volt, a Bayern meg 31%. Lehet csak az zavar meg, hogy Königgel jóval több citadellát lőttem és látványosabbakat sebeztem AP-vel, míg a Bayern 380-asa a hajók jó részén átmegy.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #31770 Írta: kg1003
kg1003 válaszolt a következő témában: Német csatahajók

KaptGabeN írta: Érdekes a német ág. A Gneisenau merőben más kategória mint az elődei. Tegnap szakaszoztunk és valahogy nem akarja adni a győzelmeket olyan jól mint a Bayern vagy a König. Nyilván az elődei vérbeli csatahajók. Sebzése és a pontossága nekem jobb mint a Bayerné. Viszont amit tegnap több meccsen megfigyeltem nagy hátrány. A hátsó ágyúi nagyon pontatlanok ha csak szólóban használjátok figyeljétek meg mennyire nagy szórása van már a két lövegnek is külön külön. Hátrafelé lövöldözésre már csak ez miatt is alkalmatlanabb. A másik dolog: tegnap néztem, hogy rengeteg az "over penetration" találatom ami ugye azt jelenti , hogy vagy nem sebeztem vagy 1160 vagy 1090 lesz a sebzés. Átlagosan 40 találatból 15 over p. Ami rohadtul sok. Sokszor teljes salvo megy úgy ellenfél hajótestbe ,hogy a végén kiír egy szaros 1090et amitől a falra mászok zsinórban a 4. után.


Az valóban megfigyelhető, - ámbár lehet csak nekem tűnik úgy - hogy ha egyesével sütöm el az ágyúkat, külön célozva minden lövés előtt, akkor van ugyan sebzés, de általában alacsony. Sokszor megfigyelhető, hogy a két lövedék szétspriccel és nagyon messze esik le a céltól. Vagy az egyik megy a francba. Ám ha lősz egy salvot, akkor az ha talál nagy a sebzés. Gondolom ezt hívják RNG-nek! :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #31779 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Német csatahajók
nekem is az az érzésem, ha duplaklikkes full szalvó megy, akkor nagyobb a sebzés, több a citadella, mintha egyenként/tornyonként lőnék. csak hát előbbinél kockáztatja az ember, hogy rossz célzás esetén mind mellé :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.305 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.