Német csatahajók

Több
7 éve 4 hónapja #31709 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Német csatahajók

Szete58 írta: Csak nemrég hajózott be a kikötőmbe, s csupán pár napja van meg rá a B test, de már az A-val sem tűnt rossznak. Óvatosabb és körültekintőbb, taktikusabb játékot igényel, mint a Bayern – azzal pl. ha megláttam egy rombolót, már indultam is feléje –, jó átvezető a magasabb tierekbe, ahol már nagyobb pofonokat osztanak ki nagyobb ágyúkkal a tapasztaltabb ellenfelek. Nem közelharcos igazán, de ha közelharcba keveredünk vele, ne feledjük a másodlagos lövegeit és a torpedóit, hideg fejjel mindkettő remek ütőkártya – azt azonban tartsuk észben, hogy a torpedó az utolsó mentsvár, védőfegyver, két kilométer fölött ne indítsuk, mert csak három van egy-egy oldalon. Legutóbb például közelharcban NC és Bismarck párossal keveredtem csetepatéba, s bár a NC csobbant, benyelve mindhárom torpedót, a Bismarck az egyiket kihátrálta, így a párharcunkat ő nyerte, igaz, csak pár másodperccel élt túl, mert a többiek leszedték... s valahol itt a lényeg: a csapatfüggőség és a tier. A saját tierjében a Gneisenau nem rosszabb, mint a Bayern, csak éppen nem Nagatókkal és Coloradókkal fog többnyire csatázni (Nagatót passz, h. mióta nem láttam, Colót is alig), hanem szinte mindig t8-asokkal, sőt... és a nagyfiúk között egy-egy kisebb hiba is nagyon tud már fájni. A fordulásrásegítő modul létszükséglet rá, B testtel és erősebb motorral is csak fékezve kezdjünk kanyarodni, s az ívből kifele gyorsítsunk, így sem lesz a fordulása a Bayern közelében sem, de legalább nem megyünk ki a pályáról.



Hmm meg 15k XP es en is elerem a Gneisenaut. Hat ha rosszabb a fordulasa, mint a Bayernnek, az nem tul jo elojel. :lol: Eddig ez a hajot erzem a leglomhabbnak a nemet agon. Az agyui jol sebeznek, csak kisse pontatlanok szerintem, de reative eleg utesallo, nem ijedek meg a T8-as nagytesoktol sem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #31711 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
A Bayern fordulási körének sugara 630 méter, míg a Gneisenaué 830 méter.
A hajótest hosszabb, ugyanakkor karcsúbb és alacsonyabb felépítésű, szerintem nem nyújt nagyobb célfelületet, mint a Bayern, inkább talán kisebbet, de – mint céloztam már rá – nagyobb kaliberű és pontosabb ágyúkkal veszik majd célba s tapasztaltabb kapitányok.
Ami – a szerintem felesleges – aggódás tárgya, nos, nem okoz majd akkora sokkot, mint a kapitányok nagy részénél a New Mexico–Colorado-váltás volt. :)
A Gneisenau gyors, erős hajó, élvezet vele játszani, az egyetlen veszélyét abban látom, hogy olykor hajlamos elfeledni az emberfia, hogy nem Tirpitzben ül... :)
Utolsó szerkesztés: 7 éve 4 hónapja Szete58 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: bela455

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #31713 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Az hogy csak hat löveg van rajta ne ijeszen senkit,annyival is hatalmas pofonokat tudd osztani.Szete58 jól írta hidegvér és taktika ;) :P és itt már tudni kell célozni ;) több hajó ellen nem mennék vele de ha nincs ki út akkor kis szerencsével sikerülhet meglepetést okozniaz ellennek.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #31716 Írta: Dewri
Dewri válaszolt a következő témában: Német csatahajók
A Gneise-vel több torpedótalálatom van, mint a rombolókkal volt mikor még szenvedtem velük... :)

Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Justice

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #31729 Írta: Justice
Justice válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Mondjuk elég durva, hogy a Bayern mennyire pontatlan, pedig a lőtáv miatt ugye alapból főleg közelharc jöhet szóba, viszont rohadt jól bírja a csapásokat. Ma lement a hp-m 1500-ra, két ellenséges csati volt a seggemben (New Mex meg Fuso, kb. 10 km-re), gondoltam itt a vége, erre mindkettejük full salvója lepattant rólam és vissza tudtam tölteni 9000 környékére a Hp-t, bár végem lett a meccs alatt, de mindkét csatahajó előbb süllyedt el. Meg alapvetően előnye, hogy kis hajó, egy Kongó legalább másfélszer akkora.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #31734 Írta: Dewri
Dewri válaszolt a következő témában: Német csatahajók

Justice írta: Mondjuk elég durva, hogy a Bayern mennyire pontatlan


Ezt így nem jelenteném ki. Az amerikai tier6 még nincs meg, de a Fusoval már mentem ugyanannyi kört és a Bayern mindenben jobb nála, nem is kicsivel. Konkrétan a pontosságban a Fuso 16%-os, a Bayern meg 27%-os, ami azért nem kis különbség! Pont a kis lőtáv miatt... Rá kell rakni második modulnak a szóráscsökkentőt, nálam bevált.

Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, kg1003

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.281 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.