Német csatahajók

Több
7 éve 1 hónapja #36394 Írta: Justice
Justice válaszolt a következő témában: Német csatahajók

chapo990 írta: Szép. Egy pont kell még a kapitánynál, hogy feltehessem a manuál másodlagos skill-t. A nagy hátránya ellenére is felkerül valószínűleg. Egyébként még mindig egy b*szógép ez a hajó, múltkor gyors egymásutánban volt több 4, két 5, meg egy 6 killes meccsem vele.


Ha az rng nem húzza keresztbe a csatát, akkor nagyon szépeket lehet vele menni. Ma is volt olyan,hogy 10 km-ről egy teljes szalvóval 3-4000 sebzést vittem be egy Tirpitznek, a következő meccsen meg 20-ról 3 találattal 10000-et...

Szerintem a manuál másodlagos nagyon megéri, persze figyelmet követel. Látom néha, hogy az ellenfélnél vagy csapattársnál fenn van, de nem jelöl ki célt ezért némák a másodlagosai... De ha az ember odafigyel nagyon nagy segítség. 1-1 ellenben szerintem a frászt hozza az ellen BB-re, hogy 2 másodpercenként gyújt és állandóan ég az ellen. Vagy a dd-k hiába forgolódnak 10km-en belül, előbb utóbb gyulladnak vagy modulsérülés... Mondjuk biztos vagyok benne, hogy nerfelni fogják a Bismarckot idővel...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #36414 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Német csatahajók
2-3szor hatékonyabb a másodlagos a kézi kijelöléssel, mindenképp ki kell próbálni ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gizmo

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #36427 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Az odafigyeléssel szerintem nem lesz gond, most is mindig jelölgetek a másodlagosnak. Ami fáj, hogy azért volt már, főleg ellen dd-nél, hogy csak akkor vettem észre, mikor a másodlagos elkezdte szórni, na az már a múlté lesz B)
Ja hát nerf esélyes, így még használható, nemtom mikor tűnik fel a wg-nek, hogy ez egy csatahajó, - nem szabad, hogy használható legyen :sick: (mondjuk a főlövegek sokszor a használhatatlanság határát súrolják így is, hogy néha csak op-t lövöldözöl, ha meggebedsz is B) )
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gizmo, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #36481 Írta: Justice
Justice válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Ma első csatában becsúszott egy kraken.


Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Gizmo

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #36484 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Grat, előlem a mai első meccsen tier10ben 3 killt loptak le, de legalább összekarmoltam 100ezret + első lettem a csapatban B)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Justice, Gizmo

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #36485 Írta: Justice
Justice válaszolt a következő témában: Német csatahajók

chapo990 írta: Grat, előlem a mai első meccsen tier10ben 3 killt loptak le, de legalább összekarmoltam 100ezret + első lettem a csapatban B)


Kevés idegesítőbb dolog van, minthogy eleresztesz egy szalvót egy hajó felé, leviszi a hp-ját, majd valami csicska csapattag (= fordított esetben nem ér a jelző) lelopja a killt vagy ha még van időd, akkor az újabb szalvó csak overpen. Mondjuk úgy tűnik a tegnapi overpen nap után ma kicsit jobban kedvel a WG.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gizmo

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.296 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.