Prémium csatahajók

Több
6 éve 8 hónapja #42215 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

Doktoruur írta: Srácok! Az Alabamáról és a König Albertről van valakinek infója? Milyen hajók, mennyire és miben jók? Hátrányok? Illetve a FUN faktora mekkora? Sűrűn vannak a shopban? Köszi előre is!

Nekem van Alabamám.Nem tartom rossznak,de nem régiben itt majdnem le oltottak miatta.A légvédelme jó,és közelről nagy pofont tud adni.A mellékelt képen láthatod vele a statomat.
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Doktoruur

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • obsidianriver
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 8 hónapja #42216 Írta: obsidianriver
obsidianriver válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

Doktoruur írta: Srácok! Az Alabamáról és a König Albertről van valakinek infója? Milyen hajók, mennyire és miben jók? Hátrányok? Illetve a FUN faktora mekkora? Sűrűn vannak a shopban? Köszi előre is!


Szia Dokibá!

Nekem az Albert megvan. Lényegében egy stock Kaiser T3-ban, nagyon elegáns külsővel.Ha saját tierbe teszi, nagyon OP, a South Carolina-Nassau-Kawachi triót megeszi reggelire. T4-ben a Wyoming még nem probléma, a Myogi a jóval nagyobb lőtáv miatt már az lehet.A lövegek jók,az AP erős. A másodlagosak egész jók, bár én a Tirpitz kapitányát szoktam belerakni, úgy egész jó.

Én szeretek vele játszani, fun hajó, de ne feledjük, hogy 3-as szintű;magyarán 20-al fogsz cammogni, minden lassan forog, lassan tölt, kicsi a lőtávja és könnyen ég.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42217 Írta: Doktoruur
Doktoruur válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Köszönöm mindkettőtöknek! Láttam valahol, hogy az Albert megvehető aranyért is. Ez igaz? És ha igen, akkor ez mindig elérhető, vagy csak néha?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42218 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Legbiztosabb: felrakod az aktuális rech tree modot, és ha elérhető akkor ott van.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42219 Írta: HUNknight
HUNknight válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

James Onedin írta:

Doktoruur írta: Srácok! Az Alabamáról és a König Albertről van valakinek infója? Milyen hajók, mennyire és miben jók? Hátrányok? Illetve a FUN faktora mekkora? Sűrűn vannak a shopban? Köszi előre is!

Nekem van Alabamám.Nem tartom rossznak,de nem régiben itt majdnem le oltottak miatta.A légvédelme jó,és közelről nagy pofont tud adni.A mellékelt képen láthatod vele a statomat.



Nem oltott is senki senkit csak elmondtuk a véleményünket és tapasztalatainkat.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Shogun

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42220 Írta: Doktoruur
Doktoruur válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

ledgeri írta: Legbiztosabb: felrakod az aktuális rech tree modot, és ha elérhető akkor ott van.


Csak aug. 21 környékén leszek a gépem közelében, azért kérdeztem. Azért köszi. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.269 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.