Prémium csatahajók

Több
6 éve 9 hónapja #41317 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

ledgeri írta: Mutsu vagy Arizona, potenciális t6 rankeddel is számolva? Most 36xx doubloon körül vannak, és van 6k-m.
Személyesen Arizona mellet szól hogy tetszenek a 3 csöves tornyú bb-k, és a New Mex nagy kedvenc, Mutu mellett, hogy troll-torpokkal támogatott...

Twich time-stamp link Komolyan kiváncsi vagyok mit tudnék egy mutsuval kezdeni, magam ellen 1v1...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Doktoruur

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja - 6 éve 9 hónapja #41326 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
13 csatám van még vele, de vagy még az RNG beetetés időszaka van, vagy kifejezetten pontosnak érzem az ágyúit. Eddig ha összefutottam vele, nagyon idegesített, hogy mindig szembe áll velem. Most, a hídján állva és irányítva érzem, milyen szar lehet a másik hajóban lenni. Cirkáló, ha egy pillanatra nem figyel, máris benyel két citadellát. ha még robbanás elhárító zászlója sincs, akkor vége a játékának. Saját Tier-ben csatahajókat szépen sebzi. Idegesebb, hátsó tornyokat is használni akaró ellenfelek meg hamar merülnek. Magasabb Tier-ben is okoz meglepetéseket. Volt, hogy a North Carolina nagy mellénnyel és kevés ésszel előre vágtatott, hogy szét csap a kis Tier 6-s hajók között. Volt meglepetés, mikor oldalt fordult és kapott tőlem egy salvo-ból két citadellát. Azután meg a kis 6-s hajók leégették.

Gondolom idővel ezt is szét nerfelik, de így 50 %-s kedvezménnyel, kifejezetten jó kis hajót sikerült venni. Egyenlőre élmény vele játszani. Ja igen, kaptam hozzá egy null skilles leányzót kapitánynak. Most a hajóval együtt fejlődik. Tehát még igazán skill sincs a hajón, meg még én is csak tanulgatom.

Utolsó szerkesztés: 6 éve 9 hónapja Trucker39 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Doktoruur

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja - 6 éve 9 hónapja #41336 Írta: HUNknight
HUNknight válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Tirpitz -30%. Summer sale.


Scharnhorst -50%-nak jobban örültem volna. :(
Utolsó szerkesztés: 6 éve 9 hónapja HUNknight által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41337 Írta: Macigabi
Macigabi válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Kedvencem bukó körrel :P

Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Doktoruur, leopardusz, llw99, Shogun, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41338 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Biztos kevés volt az a 6 hajó süllyesztés+majd 200 ezer sebzés a "kedves" WG-nek... :lol:
Egyébként nagyon szép teljesítmény és kredit nyeremény...minden elismerésem... :woohoo:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41345 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Gondolom normál leosztás(12 hajó) a többi hatra jutott 11 csapattárs ők mit csináltak?Szép teljesítmény :woohoo: grat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.278 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.