Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

Több
6 éve 9 hónapja - 6 éve 9 hónapja #40676 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
2 csillag, wtf, hogy? A 4 csillag még értem, mert ha nem figyel a csapat az első hullámban, 2 torpedótól elhal az ammos transport (chatban az van írva)





Aztán mentem még pár kört másokkal, cv-vel nem igazán tudom, RJ-re érdemes rászállni zuihou helyett Raptor megjavulása után?
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 9 hónapja Grievous által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #40679 Írta: HUNknight
HUNknight válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
...az előző mintha sokkal könnyebb lett volna. Csapatjáték csapat nélkül:kösz de kösz nem..Inkább lemondok az amcsi kapitányról úgysem szeretem a hajóikat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #40680 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Egy tipp a heti operationokkel kapcsolatban, vagy igy van vagy nem, de szerintem celszeru megcsinalni az elso nap (minel hamarabb), mert az elejen meg mennek a jobb jatekosok (kulonosen este) aztan ok megcsinaljak es kiesnek. Maradnak az idiotak. Utana mar baromi nehez. Nekem az elso - a kikoto vedos - az istennek nem akart osszejonni, pedig rengetegszer megprobaltuk Gaiussal. Ez mar a legvegen volt. Azota elejen be es 2x5* 1/1.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #40681 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
2x próbáltam meg ma a mostanit (előzőt nem próbáltam)
először valami gebasz volt, miután elértük a cv-t, nem láttam az ellenséges hajókat, eredményhirdetésnél ki is fagyott a játék, másodszor meglehetett volna, ha nem agyhalott csapattársakkal ver meg az mm. (ami persze nem újdonság)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #40689 Írta: SeahawkHUN
SeahawkHUN válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
3. próbálkozásra szakasszal lett meg de akkor nagyon oda raktuk. Itt ha olyan csapatot kapsz ahol nem tudnak lőni akkor vége már az elején. Amúgy ötletes és a botok egyre jobbak. Simán kerülgetik a torpedókat meg minden... jó lesz ez.
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: jkova62

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #40690 Írta: Kzoli
Kzoli válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Tetszik nekem is kétszer is megcsináltam jó kis móka, kell ez , hogy ne legyen unalmas a játék az külön tetszik benne, hogy akár teljes csapatott lehet bele vinni.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: jkova62

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.271 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.