Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

Több
6 éve 9 hónapja #40681 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
2x próbáltam meg ma a mostanit (előzőt nem próbáltam)
először valami gebasz volt, miután elértük a cv-t, nem láttam az ellenséges hajókat, eredményhirdetésnél ki is fagyott a játék, másodszor meglehetett volna, ha nem agyhalott csapattársakkal ver meg az mm. (ami persze nem újdonság)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #40689 Írta: SeahawkHUN
SeahawkHUN válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
3. próbálkozásra szakasszal lett meg de akkor nagyon oda raktuk. Itt ha olyan csapatot kapsz ahol nem tudnak lőni akkor vége már az elején. Amúgy ötletes és a botok egyre jobbak. Simán kerülgetik a torpedókat meg minden... jó lesz ez.
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: jkova62

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #40690 Írta: Kzoli
Kzoli válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Tetszik nekem is kétszer is megcsináltam jó kis móka, kell ez , hogy ne legyen unalmas a játék az külön tetszik benne, hogy akár teljes csapatott lehet bele vinni.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: jkova62

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #40691 Írta: jkova62
jkova62 válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

SeahawkHUN írta: 3. próbálkozásra szakasszal lett meg de akkor nagyon oda raktuk. Itt ha olyan csapatot kapsz ahol nem tudnak lőni akkor vége már az elején. Amúgy ötletes és a botok egyre jobbak. Simán kerülgetik a torpedókat meg minden... jó lesz ez.


Igen! A botok szerintem eddig itt voltak a legjobbak. Főleg a rombik és cirkák, bár a végén a 2 csatahajó is jól szerepel, főleg a Kongo tud meglepetést okozni. És a cv-k sem utolsók. Olyan szépen dobják a torpikat, hogy öröm volt nézni, mármint én megizzadtam a kerülgetéssel. Nem tudom, hogy állították be a botokat, de szemből alig tudtunk sebezni, hála istennek azért forgolódnak és akkor annyi nekik. Mi is 3 szor csináltuk, hogy a brancsból mindenkinek meglegyen. Remélem nem hagyják abba az ilyen irányú fejlesztést. Jónak tartom, pörgős ...stb.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #40694 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Az igen, ehhez tehetség kell....






Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #40745 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Úgy vélem az első küldetést volt a legnehezebb, a mostanit úgy toltuk le a klánnal, hogy a végén azt kérdezgettük, csak ennyi volt? :silly: :woohoo: :evil:
Szépen összedolgozva simán ment, én hordozóval mentem és felderítettem, elkaptam egy-két csatahajót na de legfőképpen a bot hordozókra koncentráltam. Jó csapattal, tényleg szórakozás volt ez a kör.. előtte egyszer próbálkoztam egyedül, annyira gyökér csapat volt, hogy az elején elbuktuk...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.331 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.