Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

Több
5 éve 5 hónapja #55424 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

hadtjuk írta: Myrsky! Köszi!
Akkor nagyot álmodtam... Azt feltételeztem, hogy a kapitányok maradnak... Mondjuk éreztem, hogy ez túl nagy ajándék lett volna a WG-től. De: A remény hal meg utoljára...
Végül is veszteni csak az álmomat vesztettem. Miközben meg jókat játszottam...
A tengeralattjárokon gyűlt pontok és kapitányi pontok szabadként megkapjuk a küldetés végével? Vagy erre is váltó dubbont kell fizetnünk? Illetve ha nem szabadra teszi, akkor melyik hajó kapja?

A kapitányokkal gyüjtött szabad kapitányi xp megmarad, vagyis megy a közös alapba, onnan majd oda osztod ahova akarod ;)
A hajó xp átkerül vmi létező ág kezdő hajójára, uh ahoz arany kell majd ha használnád...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55425 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

leopardusz írta:

hadtjuk írta: Myrsky! Köszi!
Akkor nagyot álmodtam... Azt feltételeztem, hogy a kapitányok maradnak... Mondjuk éreztem, hogy ez túl nagy ajándék lett volna a WG-től. De: A remény hal meg utoljára...
Végül is veszteni csak az álmomat vesztettem. Miközben meg jókat játszottam...
A tengeralattjárokon gyűlt pontok és kapitányi pontok szabadként megkapjuk a küldetés végével? Vagy erre is váltó dubbont kell fizetnünk? Illetve ha nem szabadra teszi, akkor melyik hajó kapja?

A kapitányokkal gyüjtött szabad kapitányi xp megmarad, vagyis megy a közös alapba, onnan majd oda osztod ahova akarod ;)
A hajó xp átkerül vmi létező ág kezdő hajójára, uh ahoz arany kell majd ha használnád...

Leopardusz!
Köszi az infot. Most már csak az lenne jó tudni melyik tengeralattjáró melyik ág kezdő hajóját "támogatja", mert még van egy két ágam amit még el sem kezdtem. És inkább Uboat-oznék, mint törpe tier-be pufogtatnék.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55426 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Mindegy, hidd el, mert ha tier1 hajóra ráteszik, mondjuk 10.000 xp-t, a tier 2es hajó kifejlesztése max 2-3000 xp csak, a többivel mit csinálsz....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55427 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

Myrsky írta:

hadtjuk írta:

ledgeri írta: De Ő a misszióból eső kikötő helyre gondolt, ami igen, megmarad -mert nem kapott sub foglalja...

Milyen feltételt kell teljesíteni, hogy megkapjuk a port-ot?


Simán portot nem adnak, csak a tengeralattjárók mellé, amik ugyanúgy vissza fognak venni az esemény végén, mint minden mást azzal kapcsolatban.
A tengeralattjárókat+portot hozzájuk kétféleképpen lehet szerezni: vagy össze kell szedni valamennyi XP-t, vagy valamelyik Halloween-es scenario-t kell megcsinálni 5 csillagosra.
Mivel a tengeralattjárókhoz adják a portot is, így azokat is el fogják venni. Olyan küldetést én nem láttam, hogy csak simán portot adna, de tengeralattjárót nem.


Én már kettőt kaptam azért, mert korábbi küldikből meglettek a sub-ok. Azokért is járt kikötőhely, ami külön üresként szerepet, én azokról beszélek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55428 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

ledgeri írta:

Myrsky írta:

hadtjuk írta:

ledgeri írta: De Ő a misszióból eső kikötő helyre gondolt, ami igen, megmarad -mert nem kapott sub foglalja...

Milyen feltételt kell teljesíteni, hogy megkapjuk a port-ot?


Simán portot nem adnak, csak a tengeralattjárók mellé, amik ugyanúgy vissza fognak venni az esemény végén, mint minden mást azzal kapcsolatban.
A tengeralattjárókat+portot hozzájuk kétféleképpen lehet szerezni: vagy össze kell szedni valamennyi XP-t, vagy valamelyik Halloween-es scenario-t kell megcsinálni 5 csillagosra.
Mivel a tengeralattjárókhoz adják a portot is, így azokat is el fogják venni. Olyan küldetést én nem láttam, hogy csak simán portot adna, de tengeralattjárót nem.


Én már kettőt kaptam azért, mert korábbi küldikből meglettek a sub-ok. Azokért is járt kikötőhely, ami külön üresként szerepet, én azokról beszélek!

Ha érdeklődhetem: Mik ezen port szerzésnek a feltételei?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55429 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Ezt én passzolom, mert nem néztem meg a küldiket ingame, és a játék weboldaán meg nem láttam semmit rá vonatkozót. Szerintem, ha ezelőtt teljestetted a feltételeket x, y sub-hoz, akkor mikor újból teljesültek -valaki, valami hibájából- a játék megadta a helyeket. mint mikor bármelyik hajókapós küldinél ha megvan a hajód akkor általában jár a hely attól független.

De tisztázásként: ha most kapsz egy új event hajót, akkor az even végével megy vele a port is.

(ilyen wg oldali véletlenek miatt van mindig tele a kikötőm T1-ekkel töltve, mert ha már van a helyen hajó akkor nem lehet azt mondani, hogy "áá nem fogja észrevenni, elvesszük")
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.273 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.