Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

Több
5 éve 5 hónapja #55430 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Talán a legtöbb dmg-es köröm, de nem vagyok túl boldog, legalábbis 2 embert lerammoltak valahogy, hátul campeltek, pl zipper sub végig hátul votl a csodás 4km-es camojával (végig víz alatt, csak levegőért jött fel, wtf), aztán engemet valahogy egy steelrat megsebzett, pedig nem si láttam ,hogy a közelben lenne, mégis volt lake-em, Aztán csak úgy meghalt a maradék 3, ment a report, csak a seelöwe-t nem bántottam, igaz, hogy a legvégén nem rasputyinra lőtt, hanem a 3 mogamira, de inkább hagytam, 6 kill ,meg kicsivel volt alattam xp-vel...








Lehet a hp növelő skillt használni kéne? Hardon lehet jól jönne egy pici plussz
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja - 5 éve 5 hónapja #55436 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

Grievous írta: Lehet a hp növelő skillt használni kéne? Hardon lehet jól jönne egy pici plussz

Nem árt a hp növelő, főleg a végén és gyenge csapat esetén.

Utolsó szerkesztés: 5 éve 5 hónapja PzPuma által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55439 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Akkor felmegy mindre, akkor marad 8 pontom, ami majd elmegy valamire, vagy marad kihasználatlanul. (priority target nem tudom mennyire lenne fontos, vagy az ,hogy a gyors javító gyorsabban töltsön újra)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55452 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Skillezést elfelejtettem, első kör, full random emberekkel, 2 zipper sub, ami hardra kicsit... ebből az egyik meghalt az elején, majd. Én északi oldalt kezdtem, majd északra mentem, szerencsére valaki aktív volt a chaten, így volt némi csapatmunka, a kastélyt sikerült még felspotolnom 1-2 perccel az időhatár előtt







a korán halt subon kívül mindenkinek adtam azért "köszönetet" :silly:
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55458 Írta: Palánta
Palánta válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Steelrat a Depth Charge-al sebzett meg amit viszonylag messziről is rád tud dobni és ami floodingot is okoz. Emiatt érdemes az öbölben a damage contollt óvatosan használni.

Skillezés kor én az alábbit használom, kivéve a Zipperen:
shipcomrade.com/captcalc/1100000010000011111000000000000019

Priority Target, Adrenalin Rush, Torpedo Armament Expertise az alap, és mellé Survivability Expert, Basic of Survivability, High Alert, Preventive Maintenance, Last Stand. Így két pont marad.

Zipperen az a két pont megy a Torpedo Accelerationre és így a lőtáv lecsökken 6,4 km-re, cserébe gyorsabb a torpedó így pontosabban tudok vele célozni.

Hard 5 csillag randommal meglehetősen nehéz pláne ha 2+ zippert rak be. Ahol el szoktam bukni a randommal az az hogy:
- nem derítik fel az összes ballistát, így a B3-on és a H9-en ott marad 1-1
- lassan halad a csapat, így az öbölbe beérve nincs már 4 perc sem a Lair felderítéséig, annyi pedig kell hogy 5km-re meg tudd közelíteni egy 24-27 csomós sebességgel haladó tengeralattjáróval
- nem süllyesztenek el még 6 hajót az öbölben hanem ész nélkül full nuke-al szétlövik Rasputint
- 5 csillagos győzelem is bukott el, mert bár minden feladat sikerült, Rasp süllyedése közben egy torpedó még kilőtte a maradt 3 hajónkból egyet így nem lett meg a 3 túlélő - emiatt érdemes lehet győzelemkor lemerülni amilyen mélyre csak lehet

Ha ezekre figyel a csapat és lehetőleg nem hoznak sok Zippert, Gerfalcont, akkor sikeres lehet 5 csillagra, mindenféle komoly erőfeszítés nélkül, csak kicsit gyorsabban kell haladni a Lair felderítése miatt, de amint az megvan, már ráér a csapat levadászni a 6 hajót az öbölben.

Sealöwe, Barracuda, Killer Whale szerintem a legjobb hajók, és bár nem a leggyorsabbak, mégis stabilan és gyorsan tudnak célpontokat elsüllyeszteni, mindenféle időpocsékolás nélkül.

Teljes taktikai leírást is lehet készíteni hozzá, de nem sokban tér el a normáltól.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Acetil_coenzim_A, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55533 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Egy kérdés a nehéz verzióhoz. Az mennyire etikus a csapattal szemben, ha valaki első körben nekiáll felderíteni a saját oldalán lévő katapultokat és egyenesen a kastélyhoz megy lövöldözés nélkül? Csak azért kérdem, mert 3 csillagnál többet eddig nem értem el, ráadásul nagyon élvezetes egy klán szakasszal egy oldalra kerülni, akik mindent kikapnak, mire az én torpedóim elérnék a célt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.282 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.