Kampányok, gyűjtemények, frissítéseken átívelő küldisorok

Több
7 éve 3 hónapja #32397 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Graf Speere van képezve, így csak oda jó, minden más hajón nem jó. Arra jó csak, hogy ha nem akarsz más kapitányt beletenni a hajóba, akkor legyen nem 0 skilles kapitány benne
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32428 Írta: DragonZ
DragonZ válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Tegnap és ma meg lett a kicsike, most már csak a 6-os hajókat kell begyűjteni :)

Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32429 Írta: Nik0nosz
Nik0nosz válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns

Grievous írta: Graf Speere van képezve, így csak oda jó, minden más hajón nem jó. Arra jó csak, hogy ha nem akarsz más kapitányt beletenni a hajóba, akkor legyen nem 0 skilles kapitány benne


Én pl. elkezdtem húzni, mert az 5. sorból conc expertet szeretnék rárakni, mert a Bismarck másodlagos setupja fölösleges rá, odáig meg uaz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #32432 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Hasonlóan vagyok,tegnap meglett a Graf Spee...hát egyelőre nem vagyok elájulva tőle...
Előre a Télapó konvoján a 6-os hajókért...eddig megvan a 10-es Graf Spee kapitány... :whistle:


De mivel a Leander+Budyonny+Fuso+Bayern megvan ezért ezeknek a 100%-os értékét meg fogom kapni kreditben ha megszerzem őket,mert akkor ez kb 13.500.000 kredit ha jól számoltam?
A Farragut nincs meg még meg...
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja llw99 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32433 Írta: Justice
Justice válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Na, ma nekem is meg lett. Egyet mentem vele, de nem nyűgözött le. Csinálok vele annyi konvoj küldit amennyit tudok aztán eladom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #32437 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Sose fogom megérteni az eladásokat, ha ilyenről van szó... Ha nagyon helyszűkén vagy vannak küldik amikért jár annyi arany, hogy egy kikötő kitelik - ha pont nem kikötőhely jár érte vagy nem missziók (akár kliens béliek, akár project r szintűek), amikből esik pár...

Nekem úgy, hogy béta óta játszom, de béta utáni az accountom most kb 13-18 hajóhelyem van, és ennyi kapitány helyem is, ha nem több, úgy, hogy 5-7 elnyert prémiumom van, az ARP hajók, az összes ág egy példánya + az első "maradjon örökre" leander.

Eddig 2 eurót adtam a játékba (mostani, meg múlt évi 1-1santa-csomag...
Simán csurran cseppen...
Az meg hogy "zavar" megint más, de legalább a gyenge pontok keresése végett megtartós...
Szerintem.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja ledgeri által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Eper, leopardusz, Mydgard, llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.284 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.