Kampányok, gyűjtemények, frissítéseken átívelő küldisorok

Több
7 éve 3 hónapja #32457 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Én csak azokat sajnálom, akik megvették a Graf Spee cirkálót előre, és nem kaptak semmilyen kompenzációt.... vagy is én így tudom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32459 Írta: tyer82
tyer82 válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Úgy tudom 1 300 000- 1 400 000 kreditet ad akkor, ha már megvan. Ez azért is vicces, mert anno, mikor karácsonykor le voltak árazva hajók megvettem az Ishizuchit, de majd fél évre rá eladtam (nemegyszer kaptam HE lövedéktől citadellát csatahajó létére.... stb.) és h ajól emlékszem 2 milla fölött volt az eladási ára és az csak egy IV-es hajó volt.... Skót ez a WG banda nagyon....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32468 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Egyet értek, prém hajó nem eladni való. A wotban is, megvan az összes kis ajándék járgány, igy többször is volt h amikor ujra adták, aranyat kaptam érte.
De amugy is, olyat, amit nem tudok később creditért visszavenni, nem adok el, ez az alapszabály... Ajánlom mindenkinek ezt, olyan ne legyen, h felmérgelődtem rá, eladom... :whistle:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, metalrobi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #32531 Írta: Myrsky
Myrsky válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Meglett a GrafSpee, gyorsan mentem is vele pár csatát: elég jól bírja a gyűrődést, és más cirkálókra eléggé veszélyes tud lenni.
Most hajtok a parancsnokra, aztán jöhet a Leander. Farragut már nem hinném, hogy bele fog férni az időbe, de aztán majd meglátjuk mennyire fogok ki jó sorozatot a csatákban :)

Prémium hajók: én sem adtam el soha semmilyen kapott/szerzett prémium hajót/tankot, mivel később jól tud jönni ha megvan. Valamint ha már egyszer 3-4 hétig tolod bele az időt/energiát, hogy megszerezd, akkor az eladási értéke egyáltalán nem kárpótol. Valószínűleg a többszörösét szedi össze a megszerzése közben, mint amennyi az eladási ára.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja Myrsky által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32537 Írta: sgt_dog
sgt_dog válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Én megvettem,és nem bántam meg.mivel kicsit későn kezdtem el küldetést,nem bíztam benne,hogy meg lesz...de ma meglett:)7050000 kreditet kaptam kompenzációként,az nem olyan rossz azé :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32539 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
7 millát kaptál azért mert másodszor is meglett a Gráf?? (annyit tényleg nem ér :lol: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.253 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.