Összeesküvés elmélet

Több
4 éve 4 hónapja #62161 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Összeesküvés elmélet
Itt is van ilyen mod : WoWs MatchMaking Monitor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja #62162 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Összeesküvés elmélet
Erre mondom, hogy a winrate nincs figyelembe véve csapatoknál, mert akkor mindenki 50%-os lenne előbb utóbb. Így bizony akadnak meccsek, amikor lemossák az adott csapatot 4 perc alatt...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja #62163 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Összeesküvés elmélet

Shardik4 írta: Szia nem 1-2 csatánál látni ezt . Bárki akinek van türelme elenőrizheti . Egyébként ismerősöm játszik a tankossal és ott van egy mod ami ki irja hogy melyik csapatban milyen játékosok vannak és ott is létező dolog ez . Gondolom azért van hogy a gyengébbeknek is legyen lehetőségük bizonyitani . Ne csak arrol szoljon a csata hogy a 7-7 gyenge játékost kilövik az ügyesek , utána elkezdődik a csata és az ügyesebb győz .
Vagy ti nem így gondoljátok ?


Ez most magas...

Ha rossz játékosokat (?) összeterelik egy kupacba, az hogyan is lesz jó nekik?

A másik:
Az RNG hiába segít, jó jatekosnál eleve többet ad-vesz.
Van x játekos z hajóval: lő 100 lövedeket, jól céloz és 100 talál.jön a gonosz RNG -25 % csak 75 talál.
Van y jatékos szinten z hajóval: lő 100 lövedéket , de nem jól céloz és talál 10. Jön a jó RNG es talál 12. Az +20%...
Ki van segítve?

És ez a jeghegy csúcsa...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: [DPH] Greendevil97

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja #62164 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Összeesküvés elmélet
Win rate:
Sok játekos van , akinek ha adnának a kezébe egy GOD hajót,állandó 10k sebzéssel, akin csak egy hajó max 1000 hp-t tud sebezni, és mindenkit látna folyamatosan,ellenfélnél 11 BB vel es egy DD-vel, az tuti rámenne a sebzésre mögötte meg befoglalana a DD és bukná a csatát...

Sarkítva, hogy mennyire nem csak a kill és sebzés számít....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja #62165 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Összeesküvés elmélet
Kis "üzemanyag" a topic-nak, nehogy hamar kimerüljön. ;)

A tények:

- Nyolc!!! perc alatt kikaptunk
- Az ellenfél csapata az első perctől kezdve a közösben csetelgetett, jókat nevetgéltek, stb.
- Különösebben nem figyeltek a játékra. Én ilyet nem tudok, mert nem érek rá.

Ami látszik:

- A baloldali versenyzők sem a klán színekben,
- sem pedig a ranked csatákban nem jeleskedtek túlzottan.
- Az is látszik, hogy a jobb oldalra teljesen véletlenül kerültek a fent felsoroltak ellentetjei

Ami nem látszik:

- Nincs replay, mivel elég gyenge a gépem és minden vackot ki kell kapcsoljak, hogy ezt a sok légvédelmet, amit leanimál a játék valahogy megtudja jeleníteni.
- Ki mennyi reportot kapott, az sem látszik, mert nem figyeltem közben. Épp elég munka nekem a rajok terelgetése.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja #62166 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Összeesküvés elmélet
Nemtudom ti hogy vagytok vele de én 2 tipusú csatát utálok . Mikor az erősek csapatába kerülök pl könig-gel és végig rohanok a csapat után sebzésem nincs mert csak halott hajókra tudok lőni . A másik mikor elindul a csata és minden iránybol jön az áldás halott vagyok anélkül hogy tettem volna valamit . És a csata 2 perc múlva végetér .
Ilyenkor azért jó lenne ha kicsit figyelnének a balanszra .
Én gyenge játékos vagyok és szeretek hasonló szintü játékosok ellen izgalmas csatát vívni .
Tudom tanuljak megjátszani de nem akarok több energiát belefektetni és a kézségeimböl ennyi telik .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.235 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.