Összeesküvés elmélet

Több
4 éve 4 hónapja #62182 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Összeesküvés elmélet

ledgeri írta: Mondjuk a mai nap eléggé gyanús volt, amíg be nem halt a PR-Port betöltése 6 meccsen keresztül valahogy a csapat fele mindig 2 négyzetre volt a spotra kényszerült BB mögött. 4x én voltam az, és valahogy még a DD-k is szépen bevártak... De biztos én voltam a nagyon gyors a t9-es izumo klónnal...


Mivel nem olvasod a fórumot, így nem tudod, hogy a BB-knek az a dolguk, hogy elöl tankozzanak.... :whistle: :evil: :silly: (Néhány hete írta valaki...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja #62183 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Összeesküvés elmélet
Szerintem is az a dolga . Bár azért a dd nem baj ha elötedd van hogy tudd kire löj .
Vagy változtak a dolgok és utolsó sorbol kell pufogtatni legjobban páncélozva ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja #62184 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Összeesküvés elmélet
Most az a divat, hogy mindenki valami sziget mögött dekkol. Akár hatod magával is.

Ha van benn CV, akkor legalább 8-10 játékos utasítgatja a sziget mögül, merre menjen és mit kellene csinálnia. Fogadni mernék, hogy egyik játékosnak sincs még egy T4 hordozó sem a kikötőjében, de mind kiválóan tudja, mit kellene a CV-nek tennie.

Elég gyakran tapasztaltam, miközben csinálgattam a CV-s küldetéseket.

Ha nincs benn hordozó, akkor is mindenki hátul marad és nem lő. Arra vár, míg valaki mégis lesebzi az ellenfél egyik hajóját és akkor gyorsan kilövi. Utána meg irogat a közösbe, hogy ő milyen jó játékos.

Sajnos én elég türelmetlen vagyok, így hamar az első sorban találom magam, mindegy milyen hajóval.

Hamar elmerülök, de legalább gyűlik a hatvan milliós potenciális sebzés szerzése. A meglepetés a csata végén van. 3-4 perc alatt több XP-m lesz, mint a saját oldalon a játékosok felének, vagyis a közepén végzek így is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja #62185 Írta: pgergo77
pgergo77 válaszolt a következő témában: Összeesküvés elmélet

Shardik4 írta: Szerintem is az a dolga . Bár azért a dd nem baj ha elötedd van hogy tudd kire löj .
Vagy változtak a dolgok és utolsó sorbol kell pufogtatni legjobban páncélozva ?


Ajajjjj.
Tudod kedves Uram, irónia. Bár most már értem némely kommented.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, SgtBala

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja #62186 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Összeesküvés elmélet
Nagy a baj, viszont legalább nem kicsi. :whistle:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81, SgtBala, pgergo77, Shardik4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja #62187 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Összeesküvés elmélet
Sakk analogiát használva én vagyok az aki biztos benne hogy a huszárral csak átlóban lehet lépni .
Az a huszár vágás nem ?
Egyébként a topik eredeti céljához vissza térve . Mi az oka hogy a 100 legszarabb kongo játékos között vagyok és nem hozzá illő a win rate ? Mi ez kérem ?
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, pgergo77

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.252 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.