Összeesküvés elmélet

Több
4 éve 4 hónapja #62167 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Összeesküvés elmélet

Shardik4 írta: Nemtudom ti hogy vagytok vele de én 2 tipusú csatát utálok . Mikor az erősek csapatába kerülök pl könig-gel és végig rohanok a csapat után sebzésem nincs mert csak halott hajókra tudok lőni . A másik mikor elindul a csata és minden iránybol jön az áldás halott vagyok anélkül hogy tettem volna valamit . És a csata 2 perc múlva végetér .
Ilyenkor azért jó lenne ha kicsit figyelnének a balanszra .
Én gyenge játékos vagyok és szeretek hasonló szintü játékosok ellen izgalmas csatát vívni .
Tudom tanuljak megjátszani de nem akarok több energiát belefektetni és a kézségeimböl ennyi telik .


Vicc nélkül:

Scenario battle.


Másik:
Suliban sem kérdezték meg ki legyen az osztálytársad, de a munkahelyeden sem fogják.
Foci EB sorosolásán is izgulnak a csapatok..
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Foxtrot

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja #62168 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Összeesküvés elmélet

Andurin77 írta: Kis "üzemanyag" a topic-nak, nehogy hamar kimerüljön. ;)

A tények:

- Nyolc!!! perc alatt kikaptunk
- Az ellenfél csapata az első perctől kezdve a közösben csetelgetett, jókat nevetgéltek, stb.
- Különösebben nem figyeltek a játékra. Én ilyet nem tudok, mert nem érek rá.

Ami látszik:

- A baloldali versenyzők sem a klán színekben,
- sem pedig a ranked csatákban nem jeleskedtek túlzottan.
- Az is látszik, hogy a jobb oldalra teljesen véletlenül kerültek a fent felsoroltak ellentetjei

Ami nem látszik:

- Nincs replay, mivel elég gyenge a gépem és minden vackot ki kell kapcsoljak, hogy ezt a sok légvédelmet, amit leanimál a játék valahogy megtudja jeleníteni.
- Ki mennyi reportot kapott, az sem látszik, mert nem figyeltem közben. Épp elég munka nekem a rajok terelgetése.

Ez 1 (egy) csata.... Hozz egy min. 100 (száz) darabos sorozatot és akkor meglátjuk... ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja - 4 éve 4 hónapja #62169 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Összeesküvés elmélet
Jók voltak a küldik szerettem a kikötő védőn kívül mindet . Csak belenyultak abba is . Az iskolában szétszedik a nagyon gyengéket (kisegítő).Az én időmben még felvételizni kellett a szaközépbe gondolom hogy hasonló képeségű tanulók kerüljenek egy osztályba . Munkahelyröl meg mentem már el ,mert olyannok voltak a munkatársak . Igaz vagy 15 éve .
Szóval marad a coop .
Utolsó szerkesztés: 4 éve 4 hónapja Shardik4 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja #62172 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Összeesküvés elmélet
Egyébként sarkítva . Foci analogia megye 3 ba benevez kiskunpiszkos . Első elenfele kiskunbüdös . 25 nulra megverik és mecsvégén kiderül a wb nyertes csapatbol ott nyaralt öt játékos és beáltak paszolgatni . Na nem baj majd büdösrücsköst megverjük . 20 null zakó . Eb nyertes ott nyaralt . Kiskunretenetest csak megverjük . 26 nulla a legjobb délamerikai csapat lazult a faluban . De majd a következő meccs tuti nyerő . És kihív titeket a szomszéd falu 3/b osztálya . Rugtok nekik 10 golt .
Ez a wg összeálítása szerinti megye 3 bajnokság.
Jó szurkolást .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja #62173 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Összeesküvés elmélet
A tier-ek lényege, hogy amire összeszeded az xp-t egy magasabb szintű hajóra, általában rájössz hogyan kell egyre jobban játszani. Persze aki fizet és atugorja, annak jön a nagy pofon.
Persze van aki ennyi idő alatt se tanul, senki se kötelezi, hogy randomozzon. Millió helyről lehet szerezni tapasztalatot, de aki úgy fogja fel, hogy a "profik" előnye hatalmas, téved. A hajó mindenkinek ugyanaz, rajtad múlik, hogyan modulozod/képzed. A tapasztalat pedig idővel mindig jön.

Félreértés ne essék, nekem is van tucatszám olyan köröm, ahol 5 perc az egész, lemosnak a pályáról, nem élveztem, stb... de tudom hogy ez inább a játékállomány lesilányulsa miatt van. És sasjnos csak a hülyék játszanak szakadatlaul tovább, a jók hagyják ott inkább a játékot.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, SgtBala, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja #62174 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Összeesküvés elmélet
Ok a tierek lényege hogy tanuljon az ember . De semmi nem gátolja meg az embert hogy ha van kedve lemenjen t2 be játszani 19 es kapitánnyal modulozva . Pl jó példa erre Flamu videója mikor V25-tel ment egy kört 150 k dmg . Néha kell a lazítás . De annyian vagyunk hogy szinte mindig ez van . És van aki t3 ig jó van aki t7 ig és olyan is aki t10ben is élvezi . Viszont nincs akadálya hogy a t3as t10 ben játsszon még ha nem is ér semmit azzal hogy majd bele jön de nem fog . Ez az ő döntése . Mikor a t10 es jön az én szintemre lazázni az nem az én döntésem . Én csak a szomszéd falut akartam kihívni , nem az eb nyertest . Érted hogy mire gondolok .
Nem lenne bej ha valami szintezés lenne a csapat össze állításban .
Régen ott volt a tier erre , de ennyi év alatt a bénáknak is összejön magas tierü hajó csak vesztes csatából is . Ilyenkor megy a panaszkodás hogy idiot noob a csapat mikor a Yamato 5 k sebzés után merül . Vagy megy az örömködőbe a kép hogy kraken t10ben ha a másik oldalt van az iyen tehetség .
Tudom nem pikkel rám a rendszer csak szarik rám . :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.239 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.