Összeesküvés elmélet

Több
4 éve 4 hónapja #62217 Írta: 9laurus9
9laurus9 válaszolt a következő témában: Összeesküvés elmélet
Shardik, úgy tűnik, hogy az összeesküvéseknek nem a tárgya, hanem az alanya vagy.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Shardik4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja #62218 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Összeesküvés elmélet

Shardik4 írta: Hát igen lebuktam a kongonnál kértem segítséget ismerőstöl . Mutassa meg mit kellene csinálnom a max sebzés meg a max xp nem az enyém . 4 es és 5 ös szint meg egyik hétröl a másikra markánsan megváltozott . Kb akkor mikor a dühöngőben egyre többen írták hogy 8-9 játszhatatlan lett . A t3 at a cv újra gondolás intézte el . Így nem maradt más csak a küldi . Sajnos elbaszták rövid úton , arra reagálva hogy sokkal népszerübb lett . Merre tovább ?
Hát fentebb . És behozták az utolsó pathet . Számomra nerf többeknek buf .
De tuti lessz változás , kivárom . Néha kerülök egyet a königgel de olyan mintha fiatal korod kocsmályába vissza mennél és hátrálva kellene kimenni hogy nevágják a hátadba a kést .


Én inkább azt mondanám nem is ismerted a korcsmát.

A fenti, miszerint nem Te mentél a Kongoval kapásból két dologban is rávilágít az összesküves-elmélet khmm problémájára.

1.: gondolom 2-3 csatat ment a jó játékos vele, valószínű nyert is.
Tehát már nem objektív a győzelmiarány.

2.: Aki használt az ellenfélnél ilyen ki-kicsoda milyen színű önidegesítő modot, az kapásból benyalta, hogy nem azzal áll szemben, akit mutat a rendszer. Ergo alábecsülték és meginkább a bukásra ment ez a dezinformáció. És biztos csal.
Viszont , aki az oldalatokon ment és használ ilyet , az is meglepődött, hogy hopp , egy vérpiros ilyen kört ment, ez biztos csal....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja #62220 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Összeesküvés elmélet
Az a mod illegális és csak a 6. valahányasnál müködött . Akoriban megkaptam még a csata elején a szokásos idiot noobot . Pedig még semmit nem csináltam . Most legalább megvárják a csata végét .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja #62221 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Összeesküvés elmélet
Az ellenfél statisztikáját mutató mod abszolút legális... egyetlen hátránya, hogy már a meccs elején fel tudja húzni az ember agyát
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Shardik4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja #62223 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Összeesküvés elmélet

[DPH] Greendevil97 írta: Az ellenfél statisztikáját mutató mod abszolút legális... egyetlen hátránya, hogy már a meccs elején fel tudja húzni az ember agyát


"ki-kicsoda milyen színű önidegesítő mod"

És WoT-nál már ott tart(ott ,amikor még játszottam vele) , hogy néhány agyoniskolázott már a csata elején nyom egy dezertálást, mert úgy is vesztünk.....
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Shardik4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja #62228 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Összeesküvés elmélet
Van olyan aki használ ilyen modot ?
Mert tankosban van azt tudom . Láttam . Hajósban csak olyat láttam ami a csata végén ki irta ki milyen játékos .
Azt is csak egy youtube videoban .
Na csata elején tudni hogy az ellenfél közellegyőzhetetlen eredményezne olyan mentalitást mint az egyik cirkálós írt a dühöngöbe nyáron . Ő azt írta ha nemtetszik a térkép vagy a csapat akkor 1 perc alatt rövidre zárja .
Szóval van ilyen mérgező mod ? Biztos szétcseszi ha elterjed mégjobban a játékot .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.266 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.