Rangsorolt csaták / Ranked Battles

Több
8 éve 4 hónapja - 8 éve 4 hónapja #9779 Írta: geotigris9
geotigris9 válaszolt a következő témában: Kérdés

PzPuma írta: Pár csatával sikerült elérnem a rank 5-t, két csata kiemelkedően jó volt :
szorzós :



Majd a következő még jobb lett :



(Pensacolát továbbra is szeretem :D )



Renkedben ez lett a eddigi legjobb xp-s csatám.
Eddig szép és jó volt, na de ami ezután jött ! sikerült ötről a hatra jutnom...(7 rang is meglett de utána sikerült egyet nyerni így 6-n zártam)
Olyan játékosok közé kerültem hogy az hihetetlen, rombolónk nem megy sehova azt írja megvárja az ellent, miközben az ellen már foglal.
Csapatom fele az első öt percben elhullik, párbajozok az ellen Amagijával erre én lövök bele pár ezret ő meg kiszed szinte fullról ! stb stb
Megteszem amit lehet a végsőkig de ilyenkor néha komolyan elgondolkozok azon hogy mi a jó fenéért húzom az idő(m)t és kínlódok...
Ha nem csinálnak valamit ezzel a rankeddel a fene kínlódik mert ua mint a random csak kevesebb játékossal.


Nekem most 6 vagy 7 vérségem volt zsinórban egy csillag hián rang. 7- ről mentem vissza rang 10 -re. (2*) :S Legtöbb esetben hajó túlerő volt már az elején, meg hajó + játékos túlerő van szinte mindig, Fubukival lassan 10 csatánál vagyok, (ranked/ramdom) de még 1* nem nyertem vele csatát első sorban rankeden próbálkoztam vele. Szerintem most már úgy látom egy nagy lapát trágya az egész ranked,(majdnem mondtam az egész játék :whistle: ) sok esetben akármit csinálhatsz eleve olyan hajó túlerő van meg persze játékos, hogy már az elején ki vannak osztva a helyezések te lehetsz a csapat legjobbja, de nem nyerhetsz csatát és ez a végeredményen is látszik 1 jobb esetben 2 hajót veszít az ellen összesen a csata végéig! :angry:

Másik gondolat! Lehet ha kipengettem volna WG-ek súlyos pénzekért prémium hajó(k)ra v. meg napokra, akkor előrébb lennék rankeden ....
Utolsó szerkesztés: 8 éve 4 hónapja geotigris9 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #9785 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Kérdés

geotigris9 írta: Másik gondolat! Lehet ha kipengettem volna WG-ek súlyos pénzekért prémium hajó(k)ra v. meg napokra, akkor előrébb lennék rankeden ....


Ezt inkább felejtsd el! :)

Azóta, mióta volt egy gyönyörű bukó szériám, ha rankedben nyerem az első csatát, akkor, és csak akkor megyek még egyet... ha vesztek, nem megyek aznap többet rankedben... ha már az első bukó, pláne... így stabilan ingázom a 15* és a 14** közt. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja - 8 éve 4 hónapja #9786 Írta: geotigris9
geotigris9 válaszolt a következő témában: Kérdés

Szete58 írta:

geotigris9 írta: Másik gondolat! Lehet ha kipengettem volna WG-ek súlyos pénzekért prémium hajó(k)ra v. meg napokra, akkor előrébb lennék rankeden ....


Ezt inkább felejtsd el! :)

Azóta, mióta volt egy gyönyörű bukó szériám, ha rankedben nyerem az első csatát, akkor, és csak akkor megyek még egyet... ha vesztek, nem megyek aznap többet rankedben... ha már az első bukó, pláne... így stabilan ingázom a 15* és a 14** közt. :)


Ez most nagyon meglepett ma 4 győzelem rankeden zsinorban (És végre akkor megvan Fubukival is az első győztes kőr aminek már ideje volt közel tíz verség után.) Persze sokra nem megyek vele mert fényévekkel vagyok az első helytől sött ahol álltam még legelöl ahhoz képeset is. (rang8 3*) Na és persze befigyelt ötödikre egy "szokásos vereség"** ezt a csatát éppen mentettem a csata legelején mert volt egy pozitívum, valamit alkothattak a frissítéssel mert ilyen korán az előtt nem kerültem még csatába kezdés előtt.

És még kezdés előtt volt egy rossz előérzetem hát sajnos nem csalt az előérzet. :(

(** már el volt döntve ki nyer ki veszít tessék nézni lentebb eredmények)




Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 8 éve 4 hónapja geotigris9 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja - 8 éve 4 hónapja #9795 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Kérdés
Hihetetlen de sikerült ma elérnem a 4 rangot :cheer: bár már előre félek egy kicsit hogy mennyire fog ez visszaütni a következő napokban...
Bár nem folyamatos győzelemmel, egy kicsit nehézkesen is de összejött.
Összefutottam (egymás után)két csatában egy fórumtársammal :lol:



Együtt szépen mentünk ;) de utána ellenfélként sajnos gyengébb csapatot fogtam ki így megengedtem a végén hogy kilőjön(bár nem adtam magam könnyen) :P
így utólag is egy élmény volt ! valamint válaszolva kérdésedre csak az Amagival megyek.(bár megvan a Fubuki de nem szeretek rombolóval játszani)

Rank 4-5 ben teljesen más csatákat mentem mint nagyobb rangokban !
Ez nagyon feltűnt pár csata után, csapatmunka volt ami szinte hihetetlen az eddigiekhez képest és ha kikaptunk is ált csak nehezen és nem kellett mérgelődnöm a csapattársakon.(1-2 kivétel azért volt)
Bár azt nem tudom hogy később is így lesz vagy most csak szerencsés sorsolást kaptam egy kis időre.
A 4 rang is nehezen jött össze mert nagyon bukóra álltunk de a végén lehoztam megint egy dupla killel :




Még egy kép az egyik csatából egy jó sortűzről ami után az ellen Mogami cirkálója eltűnt :



geotigris9 írta: Másik gondolat! Lehet ha kipengettem volna WG-ek súlyos pénzekért prémium hajó(k)ra v. meg napokra, akkor előrébb lennék rankeden ....

Prémiumot megveszem havonta és mégis szenvedek. ;)
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 8 éve 4 hónapja PzPuma által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #9798 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés

PzPuma írta: Összefutottam (egymás után)két csatában egy fórumtársammal :lol:



Együtt szépen mentünk ;) de utána ellenfélként sajnos gyengébb csapatot fogtam ki így megengedtem a végén hogy kilőjön(bár nem adtam magam könnyen) :P
így utólag is egy élmény volt !

Viszont! ;)

Érdekes: ma az összes csatámban (ami ranked volt) már bent voltam igen hamar, akár 40-50 másodperccel is!




Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #9800 Írta: Benign_Wolf33
Benign_Wolf33 válaszolt a következő témában: Kérdés
A napokban már a többszöröse volt az embereknek rank 5 alatt, volt hogy hajnalban is lehetett ottis rangsoroltozni. Úgy látszik bejött az embereknek...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.399 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.