Rangsorolt csaták / Ranked Battles

Több
8 éve 4 hónapja #9847 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #9864 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Kérdés
Hát rankedre nem sok időm van, de sikerült lejutnom 11.-re. kérdésem, a 10. rankedtől már 7-8 tier jön, vagy csak a 9. ranked szinttől?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #9873 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Kérdés
A 10.rankedtől már tier 7-8. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #9881 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Kérdés

PzPuma írta: A 10.rankedtől már tier 7-8. ;)


jól hangzik, és mikor nullázódik a dolog ?
ui, grat a 2 kalóznak :)
ui2, milyen hajókat javasoltok rankedra ?
Fuso adja magát szerintem, mert brutális, nyolcason ?
fubukim van, meg NC, de Nc xar, meglátjuk majd az Amagival mi lesz...

Nagatoval nagyon szépen megy a dolog, hetes hajóval érdemes bemenni ? gondolom kevésbé...
valójában sajnállom eladni a Nagatot, de nincs elég kapitányom, az Amagihoz kelleni fog...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #9883 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés
9 napod van még.

javasolt hajók: amik neked fekszenek: Én ezekkel a statokkal nyomtam a rankedet. 10-től 5-ig simán mentem nagatoval 95%-ban, aztán 5-től meg amivel sikerült:

Csak hetesekkel voltam, és ha nem mutatod az oldalad akkor KB nincs is külömbség, ugyanúgy adtam a citadeleket a cruisereknek, meg néha a Csatahajóknak...

A végefelé 5 alatt, és éjjel annyira dinamikusan változott a sapat felosztása, hogy csak na: 2csatahajó többi DD, utána 2DD tobbi BB, vagy 1bb,1dd többi cruiser... De volt lobbi idő változtatni is néha..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja - 8 éve 4 hónapja #9884 Írta: sgt_dog
sgt_dog válaszolt a következő témában: Kérdés
Nagy grat a kalózoknak!:) Azt hiszem komoly értéke van annak a zászlónak:)engem megfogott ez a vacak rank4-5nél ,sehogy sem tudok előrébb lépni. :angry:

vonKurz nem olan rossz az a North Carolina:) igaz Amagim nincs,így összehasonlítani nem tudom őket. 10-től Csak NC-vel kezdtem,aztán megvettem a Hatsuharut váltónak.Aztán 2 nap prémmel,4 nap alatt kihúztam a Fubukit:)
A jó hajó meg relatív,nagyon függ a csapatsorsolástól.Csatahajó kis túlzással szerintem mindegy milen,cirkáló ,ahogy láttam a Pensacolán kívül mind erős.Rombolók meg...a japánokon kívül mindegyiken brutál ágyúk vannak,így azok szerintem jobbak.(Kiev 2sortűzzel k.o-ra vágta a full hp-s Hatsum...)
Átkozott mm rengetegszer rak úgy csatába,hogy nálunk csak japó dd-k vannak az ellenfélnél,meg minden más..

szerk. ui:
Aztán lehet azért nem tudok továbblépni,mert egy béna fax vagyok:)
Utolsó szerkesztés: 8 éve 4 hónapja sgt_dog által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.256 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.