Rangsorolt csaták / Ranked Battles

Több
8 éve 4 hónapja #9920 Írta: stevedoki
stevedoki válaszolt a következő témában: Kérdés
Elkezdtem én is. Ma 25 ranked csatát játszottam. Mi a jó fenét élveztek ebben? Mire 13-ig eljutottam, többször lefőtt a kávém. Próbáltam én mindenféle hajóval, de a vége csak az lett, elő kellet venni a Murmanskot. Ezzel már gond nélkül haladtam. Minden csatában láttam agyhalott játékost, érthetetlen. Elviekben egyre jobb csapatoknak kellene lenni. Én értettem félre valamit? Mert randomban 12-ből egy Józsika elmegy, de 7-ből egy Józsika fájdalmas. (Józsika = teljesen alap WoW's tudnivalókkal nem tisztábban lévő játékos, mielőtt valaki megint nekem ugrik. Nem a József nevű emberekkel van bajom. )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja - 8 éve 4 hónapja #9923 Írta: AtuqShaman
AtuqShaman válaszolt a következő témában: Kérdés
Valahogy nem tudok 5-be feljutni. Nagyon nem akaródzik. A második vereség után mindig abbahagyom legalább 1 napra. Stagnálok a 6-os rank 2 csillagnál.

(Mondjuk, valahogy könnyebb lenne ha nem 400-500 sebzéseket vinne be az Atago HE-vel)
Utolsó szerkesztés: 8 éve 4 hónapja AtuqShaman által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 4 hónapja #9926 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Kérdés

stevedoki írta: Elkezdtem én is. Ma 25 ranked csatát játszottam. Mi a jó fenét élveztek ebben? Mire 13-ig eljutottam, többször lefőtt a kávém. Próbáltam én mindenféle hajóval, de a vége csak az lett, elő kellet venni a Murmanskot. Ezzel már gond nélkül haladtam. Minden csatában láttam agyhalott játékost, érthetetlen. Elviekben egyre jobb csapatoknak kellene lenni. Én értettem félre valamit? Mert randomban 12-ből egy Józsika elmegy, de 7-ből egy Józsika fájdalmas. (Józsika = teljesen alap WoW's tudnivalókkal nem tisztábban lévő játékos, mielőtt valaki megint nekem ugrik. Nem a József nevű emberekkel van bajom. )

Én soha nem állitotam ,hogy ezt élvezném.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #9950 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés
Nekem is rutin lett a végére.... Ha sokszor ugyanazokkal a nevekkel (akik Józsikák) kerültök össze csatáról, csatára, akkor érdemes megállni 7-8 percre, hátha a párhuuamos-pakk ember már hatékonyabb..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja - 8 éve 4 hónapja #9952 Írta: Phaser
Phaser válaszolt a következő témában: Kérdés
Én meg csak azért rankedezek mert jobban bejön ez a 7v7 felállás. Bár igy persze sokkal több is múlik egy-egy emberen mint randomban, de talán pont ez a jó benne (vagy nem). Ebben a korban én már csak a kikapcsolódást keresem a játékban a statisztika meg a rang a legkevésbé sem érdekel. Talán ezért tudom élvezni :D
Utolsó szerkesztés: 8 éve 4 hónapja Phaser által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #9958 Írta: tyer82
tyer82 válaszolt a következő témában: Kérdés
A rangsorolt csaták nekem is jobban bejöttek, de őszintén megmondva, mikor elkezdődött ez az egész, 25-15-ös szintig jó csaták voltak, most 10. szinten dekkolok már napok óta, de semmi előrehaladás, folytonos bukók... Nem értem, a sok idióta hogy jutott el idáig (csapattárs BB nekimegy egy szigetnek, percekig ott kínlódik, ergo, semmit nem tett le az asztalra, csapattárs DD elbújik szigetnél, ha valaki éppen arra jár, elenged egy sorozat torpedót, majd tovább vár). Ilyen és ehhez hasonló csapattársak folyamatosan.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.277 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.