Rangsorolt csaták / Ranked Battles

Több
7 éve 2 hónapja #35834 Írta: SeahawkHUN
SeahawkHUN válaszolt a következő témában: Kérdés

ledgeri írta: To the stars and beyond


Annyira lendületbe jöttél Rankeden ,hogy a konténereid közben elsüllyesztették a konténeres hajódat is! :D
Gratulálok az eredményhez! Több ilyen kéne srácok, húzzatok bele!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35844 Írta: Justice
Justice válaszolt a következő témában: Kérdés

leopardusz írta:

Justice írta: R8 és 3 csillagról visszabuktam 9-re,majd visszatértem 8-ba, majd visszabuktam 10-ig, ma egy jó sorozattal r8 és 2 csillag volt, aztán visszabuktam r9 3 csillagra. Megnyertünk olyan csatákat amikre nem számítottam,mert vesztesnek tűntek és elvesztettünk biztos győzelmeket. Szép játék ez.

R12 után mi a következő visszavonhatatlan rang? 7 vagy 5?

1........ :whistle: :evil:


Amúgy azt akarod talán sejtetni, hogy nincsenek előre eldöntött csaták a Wsben??? :woohoo: :P


Szerintem nincsenek, csak egy rakás kiszámíthatatlan játékos. Bár amennyiben csatánként lenne 4-5 fizetett WG statiszta, akkor elgondolkodnék. :whistle:

Ma nyugtatásként mentem t2-ben Umikaze-val. Ehh, elgondolkodtató,hogy ott jobb a sebzésem,mint rangsoroltban. (50-80 000 sebzés t2-ben, a rangsorolt átlagsebzésem meg valahol 15000 körül lehet...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35848 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Kérdés

Justice írta: Ma nyugtatásként mentem t2-ben Umikaze-val. Ehh, elgondolkodtató,hogy ott jobb a sebzésem,mint rangsoroltban. (50-80 000 sebzés t2-ben, a rangsorolt átlagsebzésem meg valahol 15000 körül lehet...)

Más a random és a ranked, kapásból kevesebb játékos az utóbbiban így nagyon nem kell ezen gondolkozni. :)
Valamint tapasztaltabb játékosként máris előnyben vagy ;) (én ezért csak T4-ig merészkedek le ha néha megunom a nagy tiert. :cheer: )
50-80k átlag T2-ben ? képet ! B) :cheer:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #35849 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés

Novilol írta: Gratula! Akkor indulhat a container nyitogatás :-)


Előbb még gyűjtögetés, hogy sok legyen egybe, majd nyitogatás, hátha csúszik még doubloon, majd pedig egy prémium ami kitelik, vagy kettő kisebb. Nyitnék egy 10000 dubisat, hú de nagyon :whistle:


Mydgard írta: Gratulalok! Mivel toltad mester, mi volt a strategiad? Par kulissza titkot bedobhatnal. :lol:

Shiratsuyu volt a fő hajó...
worldofwarships.eu/en/community/accounts...?bestShip=shiratsuyu

Az utolsó napokról nincs videó fent, replayek sorakoznak, majd videó lesz belőlük, korábbiakról VOD twitchen, de egybe, így hosszú..

Taktika: Ha egyet buksz menj tovább, ha sokat állj meg. Na ezt nem sikerül alkalmazni az elején, mert szépen 7-ről visszaestem 10-re, onnan meg "nem érdekel, hisz voltam már lent, és millió időm van lejutni" mentalitással szépen haladtam 5-ig, aztán alá...

Játékban: Ismerni kell a pontokat ahova állnak, érkeznek a hajók... Volt egy first kill-em ami úgy lett meg, hogy oda lőttem dupla topot szűken, ahova belfastok parkolgatnak, sokkal korábban, mint a szokásos, nem is látuk, ő se senkit, csak meghalt, abban a menetben az egyedüli radaros az ellenfélnél, meg hasonlók.
Mivel DD-ztem, a füst használata és nem használata is sokat számít, pl ha spottoltak, akkor akár fél HP--t is vesztettem, hogy a csapattársak tudjanak lőni.
Minimap mindig max méreten stb
Volt szerencse is ezerrel, de ha nem random benézett dolog volt, akkor sokáig éltem, szóval sokáig tudtam hasznos lenni.

HardcorePunk írta:
Gratulálok, ügyes :)


VoiceOfTheVoiceless írta: Gratulálok. Valahogy ez is lenne a normális. Kettőt nyersz, egyet buksz. Sajnos ezt az MM nem mindenkinél adja meg.


Ja, csak érdekesen mindig mikor bejutottam egy új rankba r5 vagy későbbi, akkor 1-2 csillga között kb 5-öt ugrottam és akkor vagy vissza, vagy előre, ha előre akkor meg +2-3 csillag meg is volt egyben... ez így érdekes volt. Nomeg r5 alatt sokkal élvezetesebb, taktikusabb, hozzáértőbb volt az egész élménye, 12-5 között még ott a "kezdők köre" érzés... az nehezebbnek is érződőtt.

SeahawkHUN írta:
Annyira lendületbe jöttél Rankeden ,hogy a konténereid közben elsüllyesztették a konténeres hajódat is! :D
Gratulálok az eredményhez! Több ilyen kéne srácok, húzzatok bele!


Ohh most jön csak a többi! Ne mondd el senkink, de az a konténeres hajó egy földalatti/vízalatti raktár komplexum kijárata, de pszt :whistle: Ha motivációként szolgáltam örülök neki.

Mindenkinek köszönöm a gratulációt, és sok sikert a továbbiakban!

Akit érdekelne a Super liga, twitchen streamelem majd, csak még majd kapitányokat is kell képezni... na mindegy,,
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hónapja ledgeri által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Corvinus, Mydgard

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35851 Írta: SeahawkHUN
SeahawkHUN válaszolt a következő témában: Kérdés
Amikor arról beszélek ,hogy valami nincs rendben a sebzés rendszerrel erre gondolok...
30 találatból 21 overpen! Szánalmas...
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35858 Írta: ta1984_iron
ta1984_iron válaszolt a következő témában: Kérdés
Üdv mindenkinek !

Lenne egy kérdésem rangsorolt csatában elértem a 9 szintet , de nem végleges.
Arra lennék kíváncsi hogy a 9 szint után melyik a végleges szint ?

Előre is köszönöm a válaszokat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.292 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.