Rangsorolt csaták / Ranked Battles

Több
7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #35752 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Kérdés
Komolyan mondom már az összes f...om tele van az egésszel. 3 kicseszett rombolónk van a csatában szemben egy szem atlanta, tehát kb. semmi veszély. Ők smokeolnak és fedve vannak, mi az egész csata alatt nem kapunk semmi smoke-ot csak hátul campelnek a dd-ink Nagato-nk szegény 2 perc után meghalt akkora focust kapott, erre a ddk sírnak, mert az ő hibája, de azért mögötte kempelnek... Én 20 secencént írtam hogy pls smoke. Én is fél élettel jutottam be a fedezékbe 2 tüzzel rajtam. Egy DDnk előre jön azér hogy belemenjen 3!!!! Mahan torpedóba. Amit már vagy 10s óta spotolva voltak. Belemegy egybe, utána 5s-re rá másik kettőbe. Persze pont az aki eddig sírt, mikor én írom be neki, hogy bassza meg magát akkor meg neki áll feljebb... Kiosztom mindkét bbjüket, atlantát is megküldöm, High caliber, kutyatöke, és elbukjuk. És a hátul campelő semmirekellő csak torpedózó akatsuki meg elviszi az első helyért járó xp-t mert persze a rohadt foglalás annyit ér.
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hónapja VoiceOfTheVoiceless által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #35753 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Kérdés
Lehet paran nem ertettek, lehet elore valaszoltam az azt koveto kommentekre.... A ket oldallal korabbi Kraken nem az extra teljesitmenyemrol es nem az atlagon tuli sebzesrol szolt, hanem ennek a ranked seasonnak az elmenyerol. Tudatlan, passziv, campelo jatekosok tomegei, aki alapveto jatekmechanikai dolgokkal nincsenek tisztaban. Ido, mozgas, hajotipusok kepessegei, terkep, tereptargyak, cap es fogalasi pontok fontossaga... Na ezert indulok el rambozni, jelen esetben egy Scharnhorsttal es amig a sok idiota hajokazik a terkep szelen vagy eppen all egy sziget mogott, megprobalom lehozni a meccset. Ez a Kraken igy szuletett, akkor gyozelmet hozott, utana ket No.1 vesztes meccset. Es pont ugyanott tartok mar napok ota... Ami mar nem zavar. Nalam a cel most Rank 8, mivel 9-et mar elertem. Ez van, jelen helyzetben ezt tartom realisan elerhetonek. Szeretnem elvezni a jatekot. ;)
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hónapja Mydgard által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Corvinus, VoiceOfTheVoiceless

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #35754 Írta: Hipper23
Hipper23 válaszolt a következő témában: Kérdés
VoiceOfTheVoiceless:

MEgértelek. Nekem is ez a tapasztalatom, illetve pár híresebb videost megnézve nekik is, hogy jelenleg rankedban pl. Shira(Akatsuki) kurvamindegy mit sebez, legyen mindig a csapat előtt valamennyivel, hogy spotoljon illetve adja a füstjét a csapatnak.

NEm, nem a belfastot kell spotolja meg a többi ködben ülőt, hanem a közel merészkedő ellenséges rombolókat és a legfontosabb: A TORPEDÓKAT!. Spot spot spot és persze mikor leesik róluk a füst akkor azokat is spot. Ennyi.
Csak az első 5 percbe ne haljon már meg egy rohadt radar alatt... és utána meg sír hogy nem volt support... ja magadat kéne agyilag supportálni, hogy csata elején nem rohanunk a belfastokhoz közel csak ha már elradarozta magát.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hónapja Hipper23 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: VoiceOfTheVoiceless

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35756 Írta: Justice
Justice válaszolt a következő témában: Kérdés
Meglepő módon 53% a győzelmeim javára ebben a szezonban (Shira 57%, Akatsuki 62%, a többi meg a Myoko klónokkal való bohóckodás). Azt hittem rosszabb lesz a mutatóm.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35758 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Kérdés
Tisztelt "ladanyi"ha már leülök játszani akkor megtisztelem a játékostársaimat azzal hogy megteszek mindent a csapat győzelméért.Soha nem léptem ki még akkor sem ha már csak ketten netán egyedül maradtam a végére,sőt olyankor foggal-körömmel küzdők végig amíg tudok. :evil: És volt olyan hogy csak pár ponttal volt bukó a csata. ;) Ja és én sem vagyok igazán aktív játékos.Szóval az ilyen hozzáállással csak mások játékát,örömét rontod,veszed el.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vcsaba1968, leopardusz, Justice, DragonZ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35760 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés

vonKurz írta: na, szoval azert fogom hagyni, mert ami érdemben szemét dolog a WG részéről, hogy most, amikor tényleg csatadöntő tényező a rengeteg angol/ radar, nincs egyetlen normál hajó sem, aki tud radart használni. kizárolag prem hajok tudnak radarozni...
Atlanta/Indianapolis/Belfast, van még ?.

Azt hiszem ráhibáztál az idei ranked fő céljára... :angry:
megtöltötték füsttel az egészet, csomó uj romboló, füstölő CA-k, amiket mind überelnek a prém 7esek. Nem is olyan drágák mind a 8as prémek, ergo sokan megveszik, csak h jobban teljesitsenek rankeden. Ügyes trükk, érdemes tanulni kis marketinget a wgtől :whistle:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Corvinus, DragonZ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.295 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.