Rangsorolt csaták / Ranked Battles

Több
7 éve 2 hónapja #35790 Írta: Hipper23
Hipper23 válaszolt a következő témában: Kérdés
NA wg válasz, akár mehetnének politikusnak is:

"While we fully understand your irritation, we can assure you the matchmaking system is as fair as possible because it is random, which means that allies and opponents may vary in skill levels and that having more than one Belfast in a team is not an anomaly.

Remember that the second team is also trying to win."

Ekkora ferdítést amit tolnak, mintha azzal lett volna bajom, hogy 3 Belfast van egy csapatban, nem pedig azzal h 3 radar van egy csapatban és 0 a másikban :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35794 Írta: Novilol
Novilol válaszolt a következő témában: Kérdés
Nekem eddig egész jól bevált a ranked. Nem akarok rajta idegelni, ezért csak napi 1-2 meccset megyek, viszont a win rate-em 81%. Így rank 23-ról szép komótosan már rank 12 vagyok.
Ha célokat tűznék ki akkor tuti rágörcsölnék, és sokkal szarabbul menne.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35795 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Kérdés

Novilol írta: Nekem eddig egész jól bevált a ranked. Nem akarok rajta idegelni, ezért csak napi 1-2 meccset megyek, viszont a win rate-em 81%. Így rank 23-ról szép komótosan már rank 12 vagyok.
Ha célokat tűznék ki akkor tuti rágörcsölnék, és sokkal szarabbul menne.


következő rankeden már 15-ről kezdesz, és onnan meg érdemes hamar görcsölni a rank10-n. 10-n már megkapod a 10% javitas zászlót, az meg jo, meg hasznos .

jelenleg 5-10 rank kozott, tunik el majdnem minden mas hajo, marad a rombolo meg a radaros cirkalo...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #35796 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés

Hipper23 írta: Ekkora ferdítést amit tolnak, mintha azzal lett volna bajom, hogy 3 Belfast van egy csapatban, nem pedig azzal h 3 radar van egy csapatban és 0 a másikban :)

Lehetséges lenne, h a radaros prém hajókat igyekszik a mm kettesével, hármasával egy csatába, egy oldalra tenni? :silly: Ha már költöttek rá, legyen meg a megfelelő támogatás melléjük a csatába, meg a győzelem esélye... :whistle:

Gyűjtsétek az adatokat, többször láttok-e Belfastot másik Belfasttal együtt egy oldalon, mint egymagában (akár saját csapat, akár ellenfél) :P
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35800 Írta: Justice
Justice válaszolt a következő témában: Kérdés
Egyébként annyiban látom a változást, hogy hiába vesznek sokan prém hajót (Belfastot), attól még játszani nem tudnak vele. Ma az utolsó két csatában először az ellennél volt 3 Belfast, majd a következőben nálunk. Az elsőt nyertük, a másodikat buktuk. 3 Belfasttal már az a gond, hogy azt jelenti a csapat fele statikus, állnak egy helyben. 0 támogatás, 0 mozgás. Aki áll meg alapvetően hátrányban van állandóan, nem tudnak kimanőverezni torpedókat és mivel divat sziget mögött füstben ácsorogni, így sem a DD-re, sem a cirkálókra nem jelentenek veszélyt. Ráadásul mivel nagyon okos játékosokról van szó, így egyszerre használják egy kupacban ácsorogva a radart, lehetőleg akkor amikor az ellenfél a környéken sincs vagy takarásban van.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35801 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Kérdés
Ezzel evickéltem vissza rank10-be... :lol:






Mahan+Leningrad helyett lehet,hogy az Akatsuki-t kellene eröltetnem a rankedben. Bár eddig a Leberech Maass is bevált.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.303 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.