Rangsorolt csaták / Ranked Battles

Több
7 éve 1 hónapja #36479 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Kérdés
Van olyan ismerősöm aki soha nem vett prémiumot és már 4x meglett neki a rank1....

2 egymást követő vereség után ált abbahagytam a rankedet aznapra.
Amikor nyerő széria van orrvérzésig tolni kell, viszont vereség esetén nem szabad folytatni.
Nálam ez a taktika bevált. :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #36482 Írta: HardcorePunk
HardcorePunk válaszolt a következő témában: Kérdés

PzPuma írta: Van olyan ismerősöm aki soha nem vett prémiumot és már 4x meglett neki a rank1....

2 egymást követő vereség után ált abbahagytam a rankedet aznapra.
Amikor nyerő széria van orrvérzésig tolni kell, viszont vereség esetén nem szabad folytatni.
Nálam ez a taktika bevált. :)


Én is ezt követtem, ezért lett 5 ös, aztán kétségbeesetten próbáltam visszaszerezni.
Nem azért volt prémiumom, hogy rankedben 1. legyek. Azért nem lesz mostantól, mert nem látom az esélyt rá, hogy ilyen igazsságtalanságokkal együtt meg tudam szerezni. A játéktól is elment a kedvem, minek fizessek érte. Ha tudnék előre lépdelni, szerintem skill van hozá, semmi gondom nem lenne.
De az hogy folyton bukta van, és legtöbbször első vagyok xp-ben (ezért vagyok még 7-es), kiábrándító.
Így ez nem élvezet.
Csak arra tanított meg, hogy a random meccseken ne idegeskedjek :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja - 7 éve 1 hónapja #36483 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Kérdés
Tarts 1-2 napig szünetet, ne rankedez. (bár én a randomot is hanyagoltam)
Van még annyi idő hátra hogy akár a R1-ig is eljuss. ;)

HardcorePunk írta: Csak arra tanított meg, hogy a random meccseken ne idegeskedjek :)

:)

Szakmai titok rankedhez :lol: :

Előzőben megfogadtam (ebben a topikban írtam is anno) hogy amíg nem lesz meg a R1, nem veszek prémiumot, így tettem s lőn csoda meglett a rank 1. :)

Míg a mostani szezonban másfél hetes r3-on toporgásnál klántársamnak mondtam hogy amíg nem lesz meg a R1 addig nem veszek doublont erre újra megtörtént a csoda mert ezután két alatt meglett. :woohoo:

Most nem tudom hogy lehallgat-e WG vagy maga a nagyfőnök segít e :P de így történt. B)
Utolsó szerkesztés: 7 éve 1 hónapja PzPuma által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gizmo

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 1 hónapja #36512 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Kérdés





nagyon megy
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #36518 Írta: HardcorePunk
HardcorePunk válaszolt a következő témában: Kérdés
Most nem tudom hogy lehallgat-e WG vagy maga a nagyfőnök segít e :P de így történt. B)[/quote]

De jó is lenne, ha hallanák a hisztimet :), már rank 1 lennék rég. Nekem csak a kalóz zászló kell, semmi más :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: PzPuma

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #36566 Írta: Samy_Hun
Samy_Hun válaszolt a következő témában: Kérdés
Nekem is csak a kalóz kéne... de csak kéne... 3szint 2 csillagról elkezdem, 12 kör után 3szint 1 csillaggal befejeztem... a győzelem az hasít, sorra lövöm Gen-el a citadellákat, füstből kikapok egy Balfasztot, stb, a vereség meg daráló, 2 perc alatt fele banda mentőcsónakban, nekem meg minden lövésem lepattan, vagy minimális sebzés,pl: egy fiji 14km-ről oldalát mutatva vígan lövöldöz, 8mp-ként 5-8k hp-m ugrik, erre mire betöltök, telibe lövöm 4 lepattan 2 mellé... ilyenkor állítanám bele a monitorba a billentyűzetet... de remélem valamikor elkezdődik a győzelem hullám, mert az elmúl 2 hétben csak akkor tudok előre menni, ha első vagyok a bukóban, 1 győzelem 1 vereség, de a bukót csatahajóval nagyon nehéz az élen zárni, de dd befoglal, majd merül és több xp-t kap mint én a 70k sebzésre...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gizmo

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.307 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.