Rangsorolt csaták / Ranked Battles

Több
7 éve 1 hónapja #36567 Írta: Rolesz81
Rolesz81 válaszolt a következő témában: Kérdés
Nekem is az a rohadt zászló kéne igazán:)
2 hete toporgok 11 és 9 között...nem tudok haladni. Ha ad is egy 2-4 meccses győzelmi kört, másnap el is veszi. Láttam embereket akik 200 meccsből kihúzták a ranked 1-et. Hát nem tudom mi a titok, de reménytelennek látszik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja - 7 éve 1 hónapja #36569 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés
Az én titkom, hogy már voltam R1-es, meg voltam már nem is..Így már nem égetően érdekel, csak szeretnék haladni... Add fel egy picit, játsz úgy, hogy az aktuális meccsre gondolsz és nem a játékmód béli haladásra.
A 2-3 nap szüneteket sem véletlen mondogatjuk.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 1 hónapja ledgeri által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gizmo, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #36576 Írta: HardcorePunk
HardcorePunk válaszolt a következő témában: Kérdés

ledgeri írta: Az én titkom, hogy már voltam R1-es, meg voltam már nem is..Így már nem égetően érdekel, csak szeretnék haladni... Add fel egy picit, játsz úgy, hogy az aktuális meccsre gondolsz és nem a játékmód béli haladásra.
A 2-3 nap szüneteket sem véletlen mondogatjuk.


Nálam már lassan az egy hét szünet is bejátszik. Tegnap mentem 2 meccset, 2 győzelem, vissza rank 6 ra, kilépés...
És nem idegeskedtem, monitorom is van még (bár egy csík már van a közepén)
Ma még tolok 3 4 meccset, remélem visszaugrok 5 re.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #36595 Írta: Samy_Hun
Samy_Hun válaszolt a következő témában: Kérdés
Elmehetnek ezek a pi..ába... még hogy 5 alatt jó a csapatmunka, meg teszi mindenki a dolgát... ja az ellenfélnél így is van, én meg kapom a zöldségeket... csatahajóval nekem kell spotolni... a dd-nk meg napozik a sziget mögött.. hogy a f.szba jutnak el ilyenek 5 alá???




Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #36599 Írta: Samy_Hun
Samy_Hun válaszolt a következő témában: Kérdés
újabb 3 bukta.. mi az isten van ma??? 6 bukóból 1szer lettem első, 4 szer második... ilyen egyszerűen nincs... abba is hagyom... köszi a mai kikapcsolódást WG! az tuti, hogy a heti meló bajait bőven elfelejtettem... de nem úgy ahogy kellett volna...
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #36619 Írta: Samy_Hun
Samy_Hun válaszolt a következő témában: Kérdés
A tegnapi összesen 7 bukta, null győzelem után mára vártam a csodát, de jól pofán köpött ismét a WG, 7 csillagból 2 jött vissza, persze egy buktában sem sikerült elsőnek lennem, de a második helyet nagyjából bebetonozták számomra... kezdem azt gondolni, hogy nem lesz meg a koponyás zászlóm :( az elmúlt 40 csatámban 3 csillag bukta van... 190 csata után lett meg a 3. szint 17 ről indulva... mennyit kéne még mennem, hogy a hiányzó 13 csillag meglegyen?
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.342 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.