Rangsorolt csaták / Ranked Battles

Több
7 éve 1 hónapja #36677 Írta: Samy_Hun
Samy_Hun válaszolt a következő témában: Kérdés
Kár, hogy az 5 szintnél nincs ebben a szezonban fix hely, 12 től 1 ig nagyon sok csatát kell lehozni, a múlt heti mélyrepülés után tegnap tudtam menni 4 győztest zsinórban, visszatértem 3 szint 1 csillagra, ahonnan elkezdtem zuhanni vissza egészen 4 null csillagra, a szégyen az, hogy a 6 csillagot 30 csatával tudtam visszahozni, most meg 10 győzelem választana el a céltól, de már bele sem merek gondolni, hogy mi lesz...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #36678 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
"Sok sok vér, könny és veríték!" :evil: :lol:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja - 7 éve 1 hónapja #36679 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Kérdés
Ilyen ez a popszakma. Előző szezonban 4 napig szenvedtem rank2-ben, legalább 15 meccset mentem az utolsó csillagért, de végül rank 3-ban kötöttem ki. Ebben a szezonban nem is mentem sok csatát, eljutottam rank5-ig ott még nyertem egy csatát, és visszaestem 7-re. Tartottam egy hét szünetet, visszajöttem, és végül megállok rank 6 két csillagnál, mert nincs felesleges energiám tovább erölködni az egésszel. Eddig messze ez volt a legrosszabb szezon tekintve azt, hogy a leghasznosabb hajók mind prémiumok voltak. Remélem a jövőben nem lesz ilyen, és visszaáll minden a régibe. Igazság szerint azt sajnálom az egészben, hogy sokkal gyengébb játékosoknak is meglett a rank 1 vagy magasabb rank, mert szerencsés csapatokat kaptak. És azért valjuk be, lehetsz bármilyen jó csapatjátékos, szerezhetsz 120 ezer sebzést is ha a csapatod nem teszi a dolgát, nem fogsz nyerni. Főleg ha még szerencsétlen is vagy, és neked sem megy úgy ahogy kellene.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 1 hónapja VoiceOfTheVoiceless által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #36690 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Kérdés
én megállok a 10-nél, talán tovább tudnék menni, de mivel nincs kapaszkodó feljebb, nem merem kockáztatn :) pedig Nagato/Gneisenau winrate-je 60-70% között van ranked-ben, talán megérne a próbát, majd meglátom. bár túl sokáig már nem lehet rajta gondolkozni :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #36739 Írta: HardcorePunk
HardcorePunk válaszolt a következő témában: Kérdés
Én is megállok Rank 5 nél, végre visszaengedett. Persze után mentem még 1 csatát, természetesen bukta volt, de legalább csillagot nem vesztettem :)

Most hogy nincs prémium, kevesebbet is játszom, nyugodtabb is vagyok...
Köszi WG!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 1 hónapja #36763 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Kérdés
Mai ranked eredmény 4 vereség 2 gyözelem

az utolso és legjobb





Toporgok egy helyben mint a szaro galamb
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.356 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.