Rangsorolt csaták / Ranked Battles

Több
6 éve 9 hónapja #40696 Írta: Jan2_Hun
Jan2_Hun válaszolt a következő témában: Kérdés
Sziasztok DD-vel valaki próbálta már? Tapasztalat?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #40700 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
Én is kiváncsi lennék rá, de sztem a 6os DDk elég gyengék, a Fubuki jól torpedóz de az álcája gyengécske, az amcsi meg kb mindenben az... A prém DD esetleg?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #40702 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Kérdés
Na akkor csapjunk bele... ;) :P :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja - 6 éve 9 hónapja #40703 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Kérdés
Udv!

Egesz napos jatek utan a napi tapasztalatok. Indulas:

R16 > R17 > R14 > R15 *

Szoval mentem hat fele T6-os hajoval, mondom kiprobalom mindet, ami van vegulis ez az elso nap.
- Bayern
- Ryujo
- Leander
- Graf Spee
- Fubuki
- Shinonome

Gyenge kezdes utan, eros feltores, majd vissza, liftezes, inkabb vissza, stagnalas 15 nulla *-on majd vegul 1*-nal megalltam. Igy gyakorlatilag 1 szintet sikerult lepnem, a max hogy 1*-ra voltam R13-tol. A Bayern bevaltotta a hozza fuzott remenyeket, o lesz a fo zaszloshajo, lehet vele tarolni, legvedelme relative jo, a masodlagosai a 18-as kapitannyal, 7.6-rol apritanak. A Ryujo vadasz setup-pal biztositja a legifolenyt, spotolas, egy torpedossal es egy bomberral lehet sebezgeti. Itt nem a sebzesen van a hangsuly, hanem a csapat es a gyozelem igaslova vagy. A Shinonome agyui gyengek, torpedoi rovid tavuak, nekem nagyon gyengenek tunik, jegelni fogom. A Fubuki a +2km torpedotavval valamelyest jobb meg spotolgatni, en a gunboat DD-ket tobbre tartom jelenleg, hatekonyabbak. Cirkaloknal a Graf Spee, a kozepkategoria, semmiben sem extra, nem eros valasztas. A Leanderrel lehet trukkozni es meglepetest okozni, de nagyon ugyesen kell vele jatszani es szerencse is kell, szoval ez is lutri, vagy bejon vagy nem.

Szoval nalam marad a:
1. Bayern
2. Ryujo (fighter)

R12 - R15-os jatekosokkal jatszottam eddig, a szinvonal kielegito, afk, extra idiota nem annyira gyakori egyenlore. Gondolom ha nem tud most az elejen elorebb lepni az ember, ez a helyzet sulyosbodni fog, mint a multkor. Ennyit az elso naprol, reszemrol.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 9 hónapja Mydgard által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Jan2_Hun

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #40706 Írta: kepernyos
kepernyos válaszolt a következő témában: Kérdés
Sok a repülőgép-hordozó, jóval több mint amennyit normál csatákban tapasztaltam.Bár a Fuso eddig kiválóan teljesített, hosszú távon ez gondot jelenthet.



Az ellenséges csatahajók nagyon óvatlanok, meccs elején jól meg lehet sorozni őket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #40708 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
Egy előnye mindenképp van ennek a rankednak, az h ujra normálisak a jutalmak, nem a szánalmas motrokat adják hanem zászló, sőt zászlók a juttatás B)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.300 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.