Rangsorolt csaták / Ranked Battles

Több
6 éve 10 hónapja #40002 Írta: Rolesz81
Rolesz81 válaszolt a következő témában: Kérdés
Nekem lesz Shinonome, Mutsu, Fuso, Gnevy, Cleveland, Graf spee. Meglárjuk melyik lesz a legjobb, de gondolkodom hogy visszaveszek egy 6-os CV-t is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40004 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés
Nálam, ha egy hajó visszakerül, akkor egyedi kapitányt kap (de pl német vonalon a grafspee és Gnei osztozik), így ha esetleg még egy évad becsúszik akkor már kész vagyok rá...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: BigaC

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40005 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Kérdés

ledgeri írta: Nálam, ha egy hajó visszakerül, akkor egyedi kapitányt kap (de pl német vonalon a grafspee és Gnei osztozik), így ha esetleg még egy évad becsúszik akkor már kész vagyok rá...


igen, mostanra már én is annyi kapitány-helyet nyertem, hogy mindennek lesz külön kapitánya.
de technikailag szerintem nem lenne nehéz megoldani, hogy pl. 2db előző hajóra emlékezzen és adjon rá 30-40% bónuszt átképzésnél.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40009 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Kérdés
Nah erre az atkepzes - visszakepzes - amnezia temara rakerdeztem a wows official forumon, mert nekem is baromi idegesito, hogy a ranked t6-ra atkepzett kapitany vagy 87.500 kapitanyi xp-t tuntet el es majd vissza is kell kepezni... Ez igy nem oke.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja - 6 éve 10 hónapja #40011 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
Egy 19 pontos kapitány? Gondolom h a fele xps megoldással...

BigaC írta: Visszavettem én is Bugyonnij elvtársat, és átképeztem rá a Shchors kapitányát.

(továbbra is idegesítő ez az átképzési rendszer, szegény kapitány már nem is tudja, melyik hajók kezdett, annyiszor oda-vissza kell képezni a rankedek miatt. persze idővel majd lesz mindenre kapitány, de addig is miért felejti el szerencsétlen teljesen, hogy előzőleg melyik hajón szolgált...?)

az a rengeteg vodka.... :whistle: :P (erről jut eszembe h pár hete a ruszki hiperszuper távolsági meg mélységi felderitő hajó lefejelt a Boszporuszon egy juhszállitó uszályt, na meg elsüllyedt. A kapitány meg egész vezetői kar olyan részeg volt mint a nemtudommi... :woohoo: xDDDDDDDD)
Utolsó szerkesztés: 6 éve 10 hónapja leopardusz által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mydgard

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40021 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Kérdés

leopardusz írta: Egy 19 pontos kapitány? Gondolom h a fele xps megoldással...

BigaC írta: Visszavettem én is Bugyonnij elvtársat, és átképeztem rá a Shchors kapitányát.

(továbbra is idegesítő ez az átképzési rendszer, szegény kapitány már nem is tudja, melyik hajók kezdett, annyiszor oda-vissza kell képezni a rankedek miatt. persze idővel majd lesz mindenre kapitány, de addig is miért felejti el szerencsétlen teljesen, hogy előzőleg melyik hajón szolgált...?)

az a rengeteg vodka.... :whistle: :P (erről jut eszembe h pár hete a ruszki hiperszuper távolsági meg mélységi felderitő hajó lefejelt a Boszporuszon egy juhszállitó uszályt, na meg elsüllyedt. A kapitány meg egész vezetői kar olyan részeg volt mint a nemtudommi... :woohoo: xDDDDDDDD)



Tipikus... Nalunk meg itt a Dunan volt egy roman muki - egy uszaly kapitanya - olyan talaj reszeg, hogy elbontottak egy hid labat felig. Ilyen ez a matroz elet, neha kozveszelyes. :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.342 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.