Rangsorolt csaták / Ranked Battles

Több
6 éve 10 hónapja #39560 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Kérdés
Na mondjuk az is egy szemét dolog, hogy a kapitány elfelejti, ha már valamire egyszer átképezték...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39594 Írta: LAC1902
LAC1902 válaszolt a következő témában: Kérdés

SirHiggins írta: Ebben az esetben d'Aosta, Warspite és Graf Spee; talán még Dunkerque

Érdekes, hogy csak prémiummal tudod elképzelni - ezek nekem is megvannak egyébként, tehát nem azért írom - a T6 pont az a tier ahol vannak remek "sorállományú" hajók is. Ráadásul a karácsonyos Graf Spee küldetésben lehetett nyerni egy kupac T6 hajót. Innen van meg nekem a Fuso, Bayern, Budyonny, Leander, Farragut és persze a Graf Spee. Szóval akkor be lehetett tankolni hajókkal.
Ezek mind remek hajók. Én visszavettem a Cleveland-et is korábban, mert egy igazán élvezetes hajó. Csak T6-os meccsben a Cleveland egy jó kapitánnyal brutális lesz.
A Bismarck küldi bejezésekor elővettem a Bayern-t és egy 3 pontos kapitánnyal 100k fölötti köröket mentem vele, az egyikben erős T8 mezőny mellett. Szóval a Bayern is el tud vinni a hátán egy meccset.
A Buddy egy gyújtogató és citadella gyáros, a Leander füstöl és jól gyorsul, a Farragut egy bitang gunship, szóval szerintem izgi lesz, nem tartom rossz választásnak a T6-ot.
Lehet rá kellene hajtani a Shinonome-ra, az is jónak tűnik, legalábbis jobbnak mint a Fubuki.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39599 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Kérdés
Hmm.... Én személy szerint a Perth-re szavaznék (ha megint lehetne venni) smoke modullal. 117s folyamatos smoke kibocsáltás, a spottere 3 percig marad fent a levegőben. Van HE lőszere, 8km-es torpedói. Kell még valami több? :D Előzőekre reagálva a Spee nem fog labdába rúgni. Kevés a DPM és nem elég tankos.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39601 Írta: Kzoli
Kzoli válaszolt a következő témában: Kérdés
Ahogy olvasom akkor én vagyok könnyebb helyzetben. :)
Mert én ugyanis pont lesz@om a Ranked csatákat. :lol:
Az egy dologra jó csak, mégpedig arra, hogy megutáld ezt a játékot.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39604 Írta: SirHiggins
SirHiggins válaszolt a következő témában: Kérdés
Választhatnám ezeket is -vagy megvannak, vagy meg voltak, csak vissza kell vennem- Leander, La Galisonniere, Cleveland, Nurnberg, New Mex, Aoba, Fuso... csak velük nem szerettem játszani :pinch:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39605 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Kérdés

Kzoli írta: Ahogy olvasom akkor én vagyok könnyebb helyzetben. :)
Mert én ugyanis pont lesz@om a Ranked csatákat. :lol:
Az egy dologra jó csak, mégpedig arra, hogy megutáld ezt a játékot.


Mitszószbe???Nekednincccsenishadoshayód!!!! :evil: :evil: :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.348 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.