Rangsorolt csaták / Ranked Battles

Több
8 éve 5 hónapja - 8 éve 5 hónapja #10050 Írta: geotigris9
geotigris9 válaszolt a következő témában: Kérdés
Érdekes elmegyek foglalni a B sectort írom az elején megyek foglalni támogatást kérek stb. Természetesen kapom a zéró támogatást szokás szerint mert az esetek többségében ugye az nyer aki a fedezékkel teli oldalon sétálgat nem nagy nyílt vízen az A sector térfelén. Tehát a B sector területén. Ha alsó térfelet kapja ezen a pályán az ember rankeden akkor lehet előre menni jelentős stratégiai hátránnyal ha a csapat nagy része az a sector irányába megy. És itt szándékosan mentem a B sectorba annak dacára, hogy támogatást nem fogok kapni (és látható volt)és már leszarom mi lesz mert nem ezen fog múlni ha győzelem lesz úgy sem! Szóval természetesen bekaszálnak az elején és láss csodát éppen, hogy de megnyerjük és nem ezen múlt, hogy bekaszáltak az elején.... Bár amit írtam fentebb az igaz az esetek 80 -90 % -ában, de erre megkapom a kivételt. Egyébként meg engem ezen a pályán 83% gyakorisággal pakol alulra és kezdhetjük stratégiailag vesztes pozícióból mert a csapat 99,999999 % eséllyel balra fog menni ebben szituációban(alsó kezdés pozíció) és nem jobbra. >>>AZ ideális az lenne ezen a pályán, alsó kezdésnél ha a csapat elmegy jobbra és 1. db romboló meg balra foglalni az A sectort a kis sziget mellé.<<<





Folyt...
... Ok. nem megyek előre, ha egy hajó sem jön abba sectorba tehát viszonyulok a csapathoz és akkor mi van lsd. képek??????? Előrébb nem jutsz, ha csak a játék úgy nem dönt!
A másik meg én kitiltanám a prémium hajókat rankedből mert ez még hatványozottan rátesz a kiegyensúlyozatlan csatákra!





Konklúzió teljesen mind1 mit csinálsz mert a játék dönti el hogy mi lesz a vége, ha retardáltan játszol vagy jól nem számít mert nem ezen múlik a győzelem!
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 8 éve 5 hónapja geotigris9 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 5 hónapja #10053 Írta: AtuqShaman
AtuqShaman válaszolt a következő témában: Kérdés
Most erre mit mondjak? Hogy jut el egy AFKos Nagato rank 9 ig (amúgy én meg 6ban vagyok, nem is értem miért rak össze vele)?
Azért van xp-je, mert az automata AA lelőtt pár bombázót. A Colorado meg nekem "sír" hogy mindenki milyen szar, főleg én. Most erre mit mondjak? :D

Lehet az AA-nak alapban kikapcsolva kellene lennie amíg meg nem mozdul a hajó? Plusz ha úgy süllyedt el, duplát vonjon le javításért.





Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 5 hónapja #10055 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Kérdés
Lehet, hogy kifagyott, de előfordulhat az is, hogy csak simán akkora marha, mint én, aki elindítottam a csatát, majd a fórumba belefeledkezve elfelejtettem rá öt perc múlva visszanézni, s mire nyolc perc múlva rányitottam, már öten lőttek a szomszéd sziget mellől... mondjuk egy killem még így is volt - a csapat össz háromjából :whistle: :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 5 hónapja #10056 Írta: sgt_dog
sgt_dog válaszolt a következő témában: Kérdés
Ma én is kaptam a pofámra:)ocean pálya,megindul a brigád "A" pontra,odajött a az ellen 2 rombolója is.Előre megbeszéltük,mi a 2 csatahajó aprítjuk a cirkálókat..a foglalókörben 5-6kmről a kétcirkálónk,meg a 3 rombolónk nem tudta kilőni a két ellenséges rombolót..sőt a mieink hullottak..lehet nem volt szép dolog szépen kilövettem magam...le is lettem bacva rendesen:)győzni akkor se lett volna esélyünk ha nem vagyok gyokér,de kissé elborult az agyam,hogy 5 hajó 2 ellen tehetetlen volt...közelharcban...utána párszor összedobott a gép az egyik "csapattárssal" aki minden alkalommal elsírta,hogy milyen gyökér vagyok,reportoljanak:)kár,hogy nem azzal foglalkozott,hogy ő miben javulhatna,sok vizet ő sem zavart:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 5 hónapja - 8 éve 5 hónapja #10058 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Kérdés
12**, azt hittem, sosem leszek itt... elválaszthatatlan szerelmem és házastársam a NM, de egyre többször csalom meg a Fusóval:


Utolsó szerkesztés: 8 éve 5 hónapja Szete58 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 5 hónapja - 8 éve 5 hónapja #10059 Írta: geotigris9
geotigris9 válaszolt a következő témában: Kérdés
Ez a csata sajnos mindent visz! :pinch:

Land of Fire a pálya természetesen szarabbik oldal a rend kedvéjért (alsó), de nem ez a lényeg szándékos csapatgyilkos !!! :evil:

A vélhető ok írtam neki a chaten, hogy menyen foglalni a B sectort (ment utána a támogatás is meglepő módon) erre a pálya másik végéről átjön az A sectort foglalni, és mit csinál se szó se beszéd beúszik mellém és a gerinctelenje kitorpedózik 10 méterről közvetlen közelről!!!! Mondanom sem kell a csapat tajtékzik a dühtől mindenki írja "report" "report", de mire megyünk vele? Ez már tényleg kiverte nálam a biztosítékot elküldtem az egész csatát a végeredményt képekkel együtt a WG számára is! :angry:
Megnéztem a rang 6-ban van jelenleg a gerinctelen csúszómászó! Eredmény: 5-6 óra ranked és nem jutok egy tapotat sem előre ilyenek vannak rankeden ezt már nem is tudom leírni szavakkal egyszerűen!
És nem pinkül be semmi ilyesmi még véletlenül sem!
Írtam neki, hogy ez most mi a _eci volt, válasz semmi aztán persze "ofline".
(Zárojelben jegyzem meg egy db hajójuk nem ment a B sectorba a csata elején az ellenek az egész bagázs az A sector felé vette az irányt, de ez már csak hab a tortán!)
Képek:








Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 8 éve 5 hónapja geotigris9 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.343 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.