Rangsorolt csaták / Ranked Battles

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #49951 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Kérdés
Srácok lehet nem értelek benneteket, mert egyrészt minek keveritek bele a klánt, másrészt miért adjátok az értetlent. Azért készítem a képeket, hogy alátámasszam az érveim, másrészt, menj be egy cap-re, úgy hogy a te csapatodban nincs radaros hajó. lehet okoskodni, lelketek rajta. Én azt osztom meg amit megtapasztalok. A képek nem meghamisítottak.

A kérdés, miért is véditek ennyire a wg-t? vagy úgy vélitek, alaptalanul érvelek. A képek mellett tegyek fel mentéseket is? Ettől jobban érzitek magatokat?

ui: alapvetően a képeken semmi olyan sincs, ami szerintetek inkorrekt? ez most komoly?
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja GaiusHun által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49953 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Kérdés

GaiusHun írta: Srácok lehet nem értelek benneteket, mert egyrészt minek keveritek bele a klánt, másrészt miért adjátok az értetlent. Azért készítem a képeket, hogy alátámasszam az érveim, másrészt, menj be egy cap-re, úgy hogy a te csapatodban nincs radaros hajó. lehet okoskodni, lelketek rajta. Én azt osztom meg amit megtapasztalok. A képek nem meghamisítottak.

A kérdés, miért is véditek ennyire a wg-t? vagy úgy vélitek, alaptalanul érvelek. A képek mellett tegyek fel mentéseket is? Ettől jobban érzitek magatokat?

ui: alapvetően a képeken semmi olyan sincs, ami szerintetek inkorrekt? ez most komoly?

Már egyszer mondtam, hogy ezt abbahagyom, de még egy kommentet megejtek.
Az MM nem veszi figyelembe a radaros hajókat, így alaptalan az, hogy befolyásolva vannak a csaták. Random, hogy mikor ki kap több radart.
A klánt nem akartam belekeverni, csak ti ketten Mydgard-al írtátok eddig ezt a manipulálós dolgot.
Egyáltalán nem védem a WG-t csak egyszerűen zavar, hogy mindenben a rosszat látjuk, ha valami nem úgy működik, ahogy kellene.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Nik0nosz, pgergo77

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49955 Írta: geotigris9
geotigris9 válaszolt a következő témában: Kérdés
Még egy bukó kör és R13 vagyok ... :pinch:
Szép haladás - sorra csak bukó meccsek :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49956 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Kérdés
Oké, de úgy véled, a játékosokat ez nem zavarja? Mert engem igen, hogy mindig-- én (vagy más) vagyok/van az mm döntésének rossz oldalán? Szerinted ez NEM IRRITÁLJA a játékosokat?

De induljunk ki abból az alap tézisből, hogy véletlen, azonban a véletlenek túl sűrűn következnek be, véletlen, hogy háromszor verekszem magam rank 2-be, utána a sorozatos véletlen csapatleosztásoknak köszönhetően nem jutok át rank 4-en?

Másrészt, ugye volt egy megjegyzés, az miatt a 20 másodperc miatt aggódok, amit egy Chapajev jelent? Mi van akkor ha ezen az apróságon ott van a radar modul, megnövelt használati idővel, na meg szonárral? Srácok, most ilyenen vitázunk? Mit jelent cap-re menni egy rombolónak ilyen ellenfelek ellen. Megnéztétek a képeket rendesen?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #49957 Írta: geotigris9
geotigris9 válaszolt a következő témában: Kérdés

GaiusHun írta: Oké, de úgy véled, a játékosokat ez nem zavarja? Mert engem igen, hogy mindig-- én (vagy más) vagyok/van az mm döntésének rossz oldalán? Szerinted ez NEM IRRITÁLJA a játékosokat?

De induljunk ki abból az alap tézisből, hogy véletlen, azonban a véletlenek túl sűrűn következnek be, véletlen, hogy háromszor verekszem magam rank 2-be, utána a sorozatos véletlen csapatleosztásoknak köszönhetően nem jutok át rank 4-en?

Másrészt, ugye volt egy megjegyzés, az miatt a 20 másodperc miatt aggódok, amit egy Chapajev jelent? Mi van akkor ha ezen az apróságon ott van a radar modul, megnövelt használati idővel, na meg szonárral? Srácok, most ilyenen vitázunk? Mit jelent cap-re menni egy rombolónak ilyen ellenfelek ellen. Megnéztétek a képeket rendesen?


Mehetsz előre az esélytelenek nyugalmával a hullámsírba. :silly:


Nem tudom meddig dobhat vissza, de teljesen vissza fog dobni ha játszok ...
Ha előre is lépek hármat utána négyet minimum vissza dob ..
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja geotigris9 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49958 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Kérdés
És ha booster van a radar helyett a Loyangra felrakva? :dry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.286 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.